Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor ágyaztatok meg a babátok...

Mikor ágyaztatok meg a babátoknak? Hogy tartottátok pormentesen az ágyat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi kb a 36.héten tettük fel a baldachint és a fejvédőt.Ágyazni nem ágyaztam,csak mikor hazajöttünk húztam fel a matracára a lepedőt.Más meg nem kellett,mivel kókuszpólyában aludt,illetve csak egy kis pléddel takargattam be.Mai napig nem vettem elő az ágybelijét,a matracon alszik,és pléddel takarom be.4,5hónapos.
2010. szept. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb 2 héttel a szülés előtt. Addig letakartam az ágyat. Nem lett poros.Még pelenkával is letakartam, amit aztán kimostam.
2010. szept. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kikészítettem mindent a szekrénybe, és amíg bent voltunk a kórházba, a férjem felhúzta.
2010. szept. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 évvel ezelőtt :-), a kisfiam 2 héttel korábban érkezett a kiírtnál. Így még a kórházi holmimat sem készítettem össze. A részletekben anyu segített. Amíg a kórházban voltunk elvégezte az utolsó simításokat. Szabályosan fertőtlenítés történt az egész házban. Meglepetésemre...
2010. szept. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az előző babámnál is amikor megjöttünk akkor vettem elő a szekrényből a mosott vasalt ágyneműt és 5perc alatt kész lett a friss ágyikója:)Most is így tervezem,persze nem lesz baja,ha előbb megvan,de nekem így jobb,megnyugtatóbb:)

2010. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak a szép ágyneműjét,meg egyéb kiságybavalót (fejvédő,lepedő,stb) valamelyik nap kimostam,és két szatyorral bevonva elraktam a szekrénybe.15 hetes vagyok a tesóval,márciusba szülök,de akkor is csak fel kell húzni az ágyneműt,és kész is... :)

Minden jót.

2010. szept. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!