Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25hetesen hány kilonál tartoto...

25hetesen hány kilonál tartotok vagy hány kilonál tartottatok?

Figyelt kérdés
8 kilóval mutat többet a mérleg,a védőnőm teljesen kivan akadva ezen.Tudom az én érdekem,de szerintem tulzásba viszi.Nem hiszi el,hogy nem zabálok.Tiszta furdalás már az egész terhességem.Egy jo izűt nem tudok enni,mert félek mi lesz ujra a védőnőnél.Már megint mit fog szolni.
2008. dec. 17. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Függ az indulási súlyodtól is. Én 6 kilónál tartok. A BMI index szerint még nem terhesnek is normális a súlyom 172/66. Az előző terhességemkor ilyenkor már 69 voltam és összesen 20 kg jött fel és a szülés másnapjára 16 kg eltűnt belőle, a védőnő végig a súlyommal sokkolt, az orvosok és a nővérkék pedig fitt kismamának hívtak. Ha úgy érzed, nem vagy túlsúlyos, ne foglalkozz vele.
2008. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
En nem tudom pontosan mennyi voltam,de tudom hogy 9 honap(41es fel)alatt 25kg.hiztam.Senkit nem zavart mert az volt a dolgom,hogy egyek.Mond meg a vedonodnek,hogy nem tehetsz arrol,ha hizol,az a fontos,hogy a baba szepen fejlodjon,es sok vitamint egyel.Nem o cipeli a terhet vagy kilokat hanem te,es ha neked jo akkor egyel csak nyugottan egy joot.A lelki allapotod kihat a babara,muszaj nyugis legyel!! A legszebb idoszak a terhesseg,szules utan mar nehez lessz.
2008. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Átlagos volt a sulyom,soha nem volt feleslegem.
2008. dec. 17. 19:06
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a 25. hétig 12 kilót híztam. Nálam is sokallták, diétáznom is kell. Azóta ezért nem is híztam egy dekát sem, pedig rengeteget eszem. Csak megválogatom, hogy mit.

A túlsúly azért lehet gáz, mert előidézhet cukorbetegséget, magas vérnyomást és terhességi toxémiát. Ezért kiabálnak orvosok, védőnők miatta. Persze sokan túlzottan nagy fontosságot tulajdonítanak neki. Szerintem a 8 kiló nem sok, egyébként.

2008. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem 15 kilo ment fel, de nem erdekel, amugy is volt feleslegem, de nem zabalok, most az unnepekkor tuti fel fog meg jonni..mindig feljon karacsonykor par kilo :D


minden adatom jo, a nodokim az en erdekemben mondja mindig, hogy ne hizzak, hát mit mondjak, tenyleg nem en dontom el. neha szerintem tul keveset is eszek.

2008. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én +10kg-nál tartottam a 25. héten. Nem maceráltak miatta. Most a 33. héten vagyok és +16kg, jól vagyok teljesen és nem zavar. Bár néha kicsit nehéz cipelni magam.
2008. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én még most szedtem vissza az induló súlyom,55kg vagyok, 22 hetes, de eddig végig hánytam,hiába kaptam infúziót...

8kg még nem olyan sok, de térj át a teljeskiőrlésű kenyérre,barnarizsre,stb... fehérhúsokat nyugodtan,lelkifurdalás nélkül ehetsz!!!

2008. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
én ugyan csak 21 hetes pocakos vagyok, de én eddig 2 kilót szedtem vissza a hányós-hasmenős betegségemnél lepotyogott 5kilóból, de szerintem is az legyen fontos, h azt edd amit megkívánsz, ami jól esik, sok sok gyümivel. :) 15-16 kilóból 10 a szüléssel lemegy. ne aggódj! boldog babavárást!
2008. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Andika82 ***** válasza:
100%

Szia! Ma töltöttem be a 27. hetet, és 7 kg-nál tartok.

Nem voltam előtte sem kövér, sem sovány. Szerintem nem kell aggódnod. Nem tudom, hogy vagy vele, de csak hasra híztam. Sem a fenekem, sem a combom nem lett vastagabb. A párom azon mosolyog, hogy hátulról senki meg nem mondja, hogy babát várok, de ha elfordulok elájulnak. 27 hetesen akkora a hasam, hogy az csúcs.

Szép ünnepeket, és boldog babavárást

2008. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Nekem is a hasam nagy.Az értékeim normálisak.Most a vérnyomásom tért el a szokásostol,magasabb volt de nem volt magas.Persze egész utón a védőnő felé tuningoltam magam.Itthon késöbb visszamértem és tökéletes volt.
2008. dec. 17. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!