Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25hetesen hány kilonál tartoto...

25hetesen hány kilonál tartotok vagy hány kilonál tartottatok?

Figyelt kérdés
8 kilóval mutat többet a mérleg,a védőnőm teljesen kivan akadva ezen.Tudom az én érdekem,de szerintem tulzásba viszi.Nem hiszi el,hogy nem zabálok.Tiszta furdalás már az egész terhességem.Egy jo izűt nem tudok enni,mert félek mi lesz ujra a védőnőnél.Már megint mit fog szolni.
2008. dec. 17. 18:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

szia! én is 25 hetes vagyok, 53 kilóval kezdtem a terhességet és most 62 vagyok, szóval többet híztam, mint te - de a védőnőm egyáltalán nem mondott semmit rá, nem is látszik amúgy, hogy a pocakomon kívül bármire is ment volna ez a 9 kiló, mert a combom, fenekem ugyanolyan vékony, mint eddig

nem zabálok, normálisan eszek, sok gyümit stb, szerintem nem kell túlaggódni a dolgot


vannak ismerőseim, akik a terhesség hírére ész nélkül elkezdtek zabálni, hogy "most szabad' - szerintem ezeket kéne a védőnőknek kicsit helyre tenni, nem bennünket :P

2008. dec. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is a 25. hétben vagyunk és én 11 kg. hízásnál tartok már. Elég vékony voltam 55 kg-ról indultam. Nekem nagyon normális a védőnőm, azt mondta ne aggódjak, ha a vérkép, vérnyomás, vércukor-terheléses adatok rendben vannak. Hála égnek rendben is van minden. Azért én sajna elég sok felesleges szénhidrátot viszek be ( édes szájú vagyok nagyon ) ami tényleg nem kéne, ezt próbálom picit leredukálni mostanában. Szerintem egyáltalán nem kell aggódnod és stresszelned, persze az odafigyelés azért sosem árt. Minden jót nektek is!
2008. dec. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és érdekes módon mindenki azzal jön aki megnéz, hogy alig híztam, és jól ledöbbennek amikor mondom hogy mennyi is az az annyi. Szinte csak a pocim meg a melleim nőttek, meg az arcom kerekedett még ki. ( az előző válaszoló )
2008. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem akkor pont 10 kiló plusszom volt, 18 kg-al mentem szülni. Ez egy kicsit sok, de 3 héttel a szülés után már csak 5-6 kiló van rajtam, és még nem is tornáztam!
2008. dec. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A 25. heten rajtam is kerek 10 kilo volt.

De azt mondjak, hogy a 30. hettol le fog lassulni a sulygyarapodas.

Hat, en nagyon remelem! 28 hetes vagyok +12 kiloval

2008. dec. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!