Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség legelején (4...

A terhesség legelején (4 hetesen) szabad a szex?

Figyelt kérdés
2007. nov. 4. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát hogyne lenne szabad!? én késöbb tudtam meg,és mi 1ütt voltunk,és most 28 hetes a pici magzat.és még mindig szoktunk a párommal együtt lenni.nyugodtan,ami neked jó az a picidnek is.

vigyázz magatokra,sok sikert,minden jót.

2007. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

IGen, ha az orvosod nem tiltott el tőle. A terhesség egész időszakában szabad, ha mást nem mond az orvos

2007. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Csak óvatosan... Ha nem volt vetélésed (és ne is legyen soha!) akkor nyugodtan mehet a szapora! Boldog babavárást!
2007. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészen addig szabad amíg ugy érzed,hogy nem fáj a közösülés,nem vérzel be,vagy orvos bizonyos okok miatt nem tilt el tőle.Nekem 4 gyermekem van,a harmadikkal nyitott méhszájam volt 26 héttől,és szülés előtti napig eggyüttvoltunk a férjemmel.Időre születtek,komplikáció nélkül.
2007. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szabad.

Én úgy tudom, hogy 8. hónapig szabad (Persze, ha az orvosod mást nem mond), az utolsó hónapban már nem ajánlott, illetve szülés után egy darabig.

2011. nov. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Miron Kilian ***** válasza:
Nem,nem. Fel fogsz robbani a babával együtt!
2015. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!