Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek az Espiro...

Mi a véleményetek az Espiro Vector babakocsiról? Akinek ilyen van, meg van vele elégedve?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 2. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Mi is pont ezt a kocsit nézegettük!Szerintem nagyon jó!Bár mégis egy másik mellett döntöttünk,kizárólag a nagyobb kerekei miatt!!!üdv:20 hetes kismama


[link]

2010. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert a másik, amit nézegetünk az a Coletto Austin, amit ti már meg is vettetek. :) Nekem talán az Espiro egy kicsit jobban tetszik, és könnyebb. De még nem döntöttünk.
2010. márc. 2. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok!:))))Igen ,Nekünk is jobban tetszik,csak mi vegyes terepen fogjuk használni és erre a Coletto jobb!:)))De sokat vaciláltunk!Az eladó srác nagyon rendes volt,elmondta mindkettőről az érveket és ellenérveket is!Kicsit talán annyiban másabb a Coletto,hogy a felfújható kerekei miatt nem döcög egyáltalán!Persze ez csak Nekem volt fontos szempont!
2010. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hello! mi az Espirot vettük meg, ugyanott bonyhádon az aproságok boltjában amit belinkeltél:) elmentünk személyesen lecsekkolni, és beleszerettünk. mivel nekem a másodikról kell fel-le cipelni majd nagyon fontos h könnyű legyen, és hát ennél könnyebbet nem nagyon lehet találni...és nagyon szép is és könnyen kezelhető. ugyhogy én csak ajánlani tudom! ocean(kék) szinben vettük meg.
2010. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja még annyi,(előző vagyok) h nem tudom h elmennétek e megnézni vagy netről rendelnétek. a szinek nagyon csalókák!!!nem olyan mint a képen! én is a citro szint néztem de élőben nekem csunyácska...olyan libafoszöld az egyik eleme h pffuhh:) persze izlések aés pofonok!!! és a kék sem olyan élőben mint a képen, hanem világosabb és élénkebb!(az viszont szebb mint a képen)
2010. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!