Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert van egyre tobb verzo...

Miert van egyre tobb verzo kismama? Regen nem volt enyi!

Figyelt kérdés

Puszta kivancsisagbol kerdezem es persze egyutt erzesbol!ismerosok csaladban,es itt a gyakorin is egyre tobb kismama verzik korai terheseg alatt sor,meg akar hany hetnel jar szegeny :/

Nekem van harom gyermekem a mi idonkben nagyon ritka volt az ilyen.


2015. jún. 22. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom...ez bennem is felmerült. 3x véreztem a 20. hétig. Lepény méhszáj rendben valószínűleg valami kicsi hajszálér repedés lehetett a dokik szerint. De én sem értem ezt a sok vérzéses esetet!! 😞
2015. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nayon sok hormonszint problèma van
2015. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Régen is volt koraterhességi vérzés, csak akkor még a kismamák nem értesültek a terhességükről már a 4-5. héten, így betudták annak, h így jött meg és kész. Aztán vagy megmaradt a baba, vagy nem.
2015. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Régen is volt ennyi, csak akkor nem teszteltek már a mensi kimaradása előtt... késett pár napot vagy egy hetet, ennyi. Nem is tudták, hogy vetélés volt.
2015. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
30 évvel ezelőtt Sogornom beverzett a hetedik hónapban! Sztem régen is vereztek, csak nem beszéltek róla, na meg nem írták ki a gyakorira!
2015. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy varandosag szep es oromteli dolog egy nonek,azert terheseg hogy ilyenkor nincs menstruacio ,ha van akor okot ad a felelemre es idegeskedesre es ezel lerombolja a varandosag minden szep napjait amit egy no megelhet sajnos.
2015. jún. 22. 10:51
 7/9 anonim ***** válasza:
A 10., 16., és 20. héten véteztem. Ekkorra már régen is tudták, hogy na baba van a dologban. Nem vagyok biztos benne, hogy régen is ennyi vérzéses sztori volt! Koraterhességnél hormonproblémánál igen...nem volt tesz, késett pár napot na bumm... de teli van a terhes patológia vérzéses-méhszájproblémás kismamákkal!!!!
2015. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma tele van, régen meg nem volt, mert nem mentek orvoshoz. Ma meg egy kis pecsételéssel, barnázással már rohanunk be a kórházba, mert nagy érték lett a gyerek, nem születik már minden családba 4-5 gyerek. Rengeteg család van, ahol csak 1-2 gyerek lesz, az is 30 után. Akkoriban meg ha elment a baba, hát elment. Én most pl. a nagymamám idejére gondolva írtam ezt, amikor, az ő szavaival élve "nem mentek minden bolondjából az orvoshoz" ugyanis gyalog kellett menni a több kilométerre lévő mezővárosba. 2x is meggondolták.
2015. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem régen is volt. Anyám 3-szor vérzett be velem a 70-es évek végén.

Első alkalommal azt mondta, az anyja, hogy tisztul (már tudta, hogy terhes) és 1 hét után ment az orvoshoz. 3-szorra már a mentő vitte el a munkahelyéről.

2015. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!