Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felajánlotta az orvosom, hogy...

Felajánlotta az orvosom, hogy választhatok:Császár vagy természetes szülés! Nagy a dilemmám! Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 09:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
10.43-nk: neked is orvost kellett volna váltani. A faros baba nem akadálaa természetes szülésnek. Első voltam (faros első babával, aki természetes úton született).
2010. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

természetes szülés. A szülés/születés traumájára szüksége van mind az anyának, mind a babának. Nem csak a baba fejlődése miatt, hanem az anya-gyermek kapcsolat kialakítása miatt is.

(És nekem most senki se jöjjön azzal, hogy ő császárral született, mégis szereti az anyját...)


Akit érdekel a téma, www.google.hu

2010. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok.

A másik meg az, hogy ha lehetne én minden nap átélném a szülést, annyira klassz dolog volt! Majd megpusztultam az igaz a fájdalomtól, de életem eddigi legklasszabb dolga volt természetes úton szülni.

Az utána következő 3-4 hónapot viszont szívesen kihagynám:)))

2010. márc. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen természetes úton próbáld meg!!!Az általam ismert császáros anyukákban maradt némi tüske hogy még csak meg sem próbálhatták...

Viszont komoly komplikáció esetén nem kérdés...

Amúgy szerintem mindkét variáció komoly próbatétel,nem adják ingyen a babókat,de megéri!!!!!!!

2010. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Az orvosommal semmi baj nincs egyszerűen csak annyi hogy a sógorom és pusztán jószándékból felajánlotta hogy ha nagyon félek vagy bármi más van ami miatt nem akarok természetesen szülni választhatom a császárt is...nem az első gyerek 15 évvel ezelött szültem a lányomat 17 évesen kb 18 perc alatt...szóval az nem nevezhető igazi szülésnek...még csak vajúdni se vajúdtam mert átaludtam az egészet:)fiatal szervezet...:)
2010. márc. 1. 12:06
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj meg a természetes szülésnél.Én nagyon "félek" az epidurálástól, nameg ha császároznak akkor nem lehetsz egyből együtt a picivel.
2010. márc. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

a 09.27-es vagyok. ebben az esetben termeszetesen a huvelyi szulest valasztanam!

boldog babavarast! 38 km

2010. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket,szerintem maradok a természetes szülésnél (bármennyire is könnyebbnek tűnik a császár)aztán a sors majd eldönti...köszi 35hkm
2010. márc. 1. 16:00
 19/19 anonim ***** válasza:
2x megprobaltam termeszetesen szülni,de felnap utan sem tagultam semmilyen modszerrel sem.Csaszar utan olyan fajdalmaim voltak,hogy azt hittem kiugrok az ablakon kinomban.A szobatarsaim normalis szüles utan meg szaladgaltak a szobaban,mintha misem törtent volna.
2010. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!