Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felajánlotta az orvosom, hogy...

Felajánlotta az orvosom, hogy választhatok:Császár vagy természetes szülés! Nagy a dilemmám! Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 09:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Válts orvost.

Ha indok nélkül császározna, akkor nem ő kell neked.

2010. márc. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
első baba?
2010. márc. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Érdekes.

A szülés akkor fáj, a császár pedig utána.Na meg ott az epidurálás aminek következtében 24 órán át feküdnöd kell.Máskülönben iszonyatos fájdalmaid lesznek.Fejfájás.Én remélem "rendesen" fogok szülni.De ez a te döntésed, bár fura, hogy választhatsz.

2010. márc. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
attol fugg, hogy mi indokolna a te esetedben a csaszart?
2010. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
En mindenfelekeppen a termeszetes szulest valasztanam ha nincs ok a csaszarra! Sokkal gyorsabb a gyogyulas utanna, mint a csaszar utan fekudni kell meg a sebet apolgatni, es nem tudsz "ugy" foglalkozni a babaddal se!
2010. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sürgősségi császárral szültem a kisfiunkat,nem ajánlanám!Kimaradtam a valódi szülés élményéből,volt egy nagy alhasi műtétem,ami után a felépülés nem egy leányálom. Keresztülvágnak teljesen,alig bírtam mászni,felkelni,szoptatni 2 hétig.Aztán lassan egyre könnyebb lett,de akikkel voltam egy szobában és rendes hüvelyi úton szültek még aznap este úgy száguldoztak,mint a golyó.Apás szülés lett volna,de így abból sem lett semmi.A babámat csak 5Másodpercre láttam amikor kivették, aztán majd csak 6óra múlva hozták megmutatni:((A második gyermekünk most van útban,remélem most minden ok lesz és Átélhetem a szülés csodálatos élményét:))Jó babavárást:))
2010. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ha nincs semmi problémád pl.:faros a baba meg ilyenek,akkor természetes szerintem!Nekem most még faros a kislányom (23 hetes vagyok),de rettegek,hogy nem fog megfordulni és császározni kellesz!A természetes sokkal meghatóbb meg egy felejthetetlen élmény!A császár meg olyan "mű"!Felvágnak és kiveszik...háát...Nem!!Abba nincs semmi különös!
2010. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van.Válts orvost ha még nem a végén vagy!

De szerintem természetes szülés ha nincs semmi baj:)

2010. márc. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szerettem volna természetes úton szülni, de faros maradt a babánk. Nem volt meg a szülés igazi élménye, utána macerás volt a szoptatás,nem adták oda egyből a babát, csak kb.7 óra múlva, nem bírtam feküdni, az oldalamon még mindig nehezen alszom, csúszkálnak bennem a dolgok úgy érzem. Félek, hogy szétreped a sebem. Apa sem lehetett ott.

Szerintem a természetes utat válaszd!

2010. márc. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
természetes szülés. én nem császároztatnám magam ha nem muszály.
2010. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!