Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jóslófájásokat meg fogom...

Jóslófájásokat meg fogom ismerni? Milyen érzés? Mikortól várhatóak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Néha nincs. Néha jelentéktelen, és néha nagyon fáj.

Nem feltétele a szülésnek a jósló fájás.

2015. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

30héttől bármikor

de nem biztos h lesz

nekem spec nem volt egyiknél sem ...

2015. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most néztem meg a josló "csak" görcs amit a hasad alján érzel, össze vissza jön, nincs benne rendszer, és meleg viz hatására elmúlik. A rendes szülési fájás rendszeres és derékból indul majd a hasad felé kisugárzik. Ami azért érdekes mert én péntek éjjel felébredtem és ilyen fájdalmat éreztem hátam derekam és a hasam is görcsölt. Aztán elmúlt ugy voltam vele ha ez rendes fájás akkor felébredek ugyis. De nem ébredtem...

35 hetes vagyok...

2015. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindket szules joslovaL kezdodott. Mensi szeru fajdalom, gorcsokkel, kemenyedessel, rendszertelen, meleg viz, borfogyasztas hatasara elmulik(ferjem rajtam rohogott, mikor hajnali negykor ultem a fotelban es kortyolgattam a vorosbort:)) ).

De rendszerezodhet es atmehet rendes fajasba (nalam is ez volt). Nalam elso gyerekkel ket nappal szules(37.heten) elott volt egy ejjel par oran kereszttul joslo, aztan elmult. Majd masnap ujra jottek, de akkor mar par ora utan rendszerezodott.

Masodik gyermeknel egy hettel szules elott (38.heten)volt egy ejjel, aztan egy het mulva szinten atment a joslo rendszeresbe es mentunk is a korhazba.

Most epedve varom, hogy a harmadiknal hogyan lesz:)

Ereztel valami hasonlot?

33.hetes kismami

2015. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!