Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alhasi feszegetés,...

Terhesség alhasi feszegetés, mintha lenne a hüvelyemben valami érzés?

Figyelt kérdés
19 hetes terhes vagyok,pár napja egyszer eléggé bekeményedett a méhem,azóta az alhasam kétoldalt feszül,húzódik,olyan izomlázas szerű érzésem van,és olyan mintha valami lenne a hüvelyemben,olyan minthas mondjuk egy tampon lenne benne.nektek volt ilyen hüvelyi érzés terhesen és ilyen alhasi kétoldali feszülések?köszi
2015. máj. 27. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
MAGNÉZIUM!!!!!!! Nem MagneB6!! Magnézium-citrát 3x1 vagy magnosolv vagy bármi. És sok pihenés. Nekem a citrát nagyon sokat segített,reggel bevettem egyet aztán délbe a következőt és mire a 3-at vettem be,bár nem éreztem semmilyen fájdalmat. Nagyon fontos ilyenkor a szervezetnek. A 36. hétig kell(ene) szedni,csak sokan nem foglalkoznak vele.
2015. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Magnézium az jó. Nekem semmi bajom magnosolv mellett. Valamilyen szintű feszülés normális de ha napok óta hirtelen ilyen rossz lett, én elmennék orvoshoz, nehogy valami baj legyen. Ha pedig ő mondja hogy minden rendben akkor pihenés + magnezium.
2015. máj. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Magnézium citrátot igy kellkérni a patikában,vagy valamilyen márkanév?köszi
2015. máj. 28. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán mondod,hogy magnézium-citrátot szeretnél. Szokták citricii-nek is hívni,ez a latin neve. Van belőle többféle is,de általában Naturlandot adnak,ki mit tart a patikában.
2015. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!