Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha székrekedésben szenvedek,...

Ha székrekedésben szenvedek, és 4-5 napig nincs székletem, azzal ártok a kisbabámnak!?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem valamivel próbáld meg lazítani a székletedet ha kell, mert ha erölködsz a wc-n az nem jó, ha nem erölködsz akkor szerintem nem ártasz.

2010. febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi sem segít!!!Se a hashajtó,se a glicerines kúp!!!Ezért kérdeztem....
2010. febr. 28. 12:23
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem ártasz a babának vele,ez csak neked kellemetlen!Nálam is van úgy néha,hogy 5 naponta van székletem!Erölködni semmiképp nem szabad!

Egyél barack levárt,hátha segít..nálam ez szokott használni!

30h terhes

2010. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%

Ha az erőlködésre gondolsz, akkor nem, nem ártasz neki, de azért ne liluljon a fejed. :)

Viszont van egy másik dolog, hogy a benned maradt széklettel a méreganyagok visszajutnak a saját szervezetedbe, amit felfoghatunk ártalomnak is. De mivel a terhesség egyik velejárója a székrekedés, és többmillió anyuka szülte meg többmillió egészséges kisbabáját, valószínűnek tartom, hogy nem lehet túl nagy probléma ez az oldala sem. :)

2010. febr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Szilvalekvár sem vált be?
2010. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
erölködni ne nagyon, attól még az aranyér is fejlődik....:)...3:1-ben kávé tejben oldva...tuti jó
2010. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
aszalt szilvat egyel, nekem az valt be.Kellemes babavarast:)32hetes km
2010. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nállam sajna a lekvárok nem jöttek be:-(....
2010. márc. 1. 08:02
 9/14 anonim ***** válasza:
Ugyanigy görcsöltem, 2 hete irt fel az orvosom magneziumot azota, ha 2 naponta,de magamtol megyek..
2010. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Minden reggel éhgyomorra joghurtba, vagy kefirbe keverj bele zabkorpát ,(fillérekért kapsz akár bioboltban) vagy olyan müzlit amiben látod egészben a magvakat(én a Lidl-ben szoktam venni 1 kg-os 4-500 ft környékén van). Ne erre a reklámozott szar müzlikre gondolj!Ez munkára bírja a beleket és megoldódik a dolog, és sok gyümölcs mellé.
2010. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!