Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szervezetem csak ugy kivanja...

Rozalia19 kérdése:

A szervezetem csak ugy kivanja, vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
3 napja kesik, es utoljara a parommal majus 26-28kozt voltunk egyutt, es az az erdekes hogy eszrevettem hogy 3-4 nappal ezelott ramtort hogy nekem savanyu uborka kell, ss nem volt othon, en minden fele zoldseget ettem, de nemmult el, most haza jottem a szuleimhez, de enyhe dagadasa van a labaimnak, gyakran kell wcre menjek, par csepp vizelet miadt ami fura, nem tudom igaz 3napja kesik de akor is elegge fura, foleg hogy fogytam is, de delutan este es reggel is van egy ebed utani hanyingerem es hanyni is szoktam inkabb delutan, lehet a melegtol van nem tudom
2015. jún. 6. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj 2-3 nap múlva.
2015. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oke, en is arra gondoltam, az hogy nem tudom egy ket utan mar lehetsegesek ezek?
2015. jún. 6. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Hm. Nekem csak az a fura h negatív a teszt, de már tüneted van. Ez elvileg nem lehetséges. Mert tünet csak akkor lehet, ha van elegendō hormon a szervezetedben ami kiváltja azt, de akkor a tesztnek is pozinak kell lennie. Tehát vagy nem vagy terhes és valami más bajod van. Vagy terhes vagy, de ezek még nem azok a tünetek, hanem egyelõre más okozza. Bár ha már késik és negatív a teszt, akkor esélyesebb, hogy nem vársz babàt. :/
2015. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Epp ez az, elwg fura
2015. jún. 6. 18:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam dokinal 3 hete es nem latott semmit, csak sok apro cisztat a petefeszkeimen, az a baj, hogy egy eve prbalkozunk, de semmi es nem tudjak mert, szerintuk a stressz de en mar nem szeretnem annyira, vagyis jo lenne, de mar elfogadtam hogy hiaba akarom, ugysem jon ossze
2015. jún. 6. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!