Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most újra terhes vagyok vagy...

Most újra terhes vagyok vagy csak játszik velem a szervezetem? 4 hónapja szültem.

Figyelt kérdés
8 hete együtt voltunk a párommal, megszakítással védekeztünk. Utána rendes időben megjött, kevesebb volt mint szokott lenni, csak az első 2-3 napban volt erős, máskor még az 5. napon is elég sok volt, szülés előtt. Egyébként ez volt szülés után a 2 mensim. Az első nagyon sok volt és jó sokáig tartott. A mellem szokott feszülni, már nem szoptatok, de csak az egyik, és abban csomócskákat fedeztem fel. Fájnak is. Szúrkál a hasam, és hányingerem is van néha, az utóbbi 2-szer fordult elő, me egyszer, meg egy hete egyszer. Csináltam egy tesztet, ami egyértelműen negatív, ha terhes lennék, már 9-10 hetes lennék, azt kimutatná, nem? Most akkor terhes vagyok, vagy más bajom van?
2009. márc. 20. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt negatív egyértelműen,akkor nem vagy terhes.Viszont lehet,hogy a hormonháztartásod még nem állt teljesen vissza és az okozza,hogy most másképp van a mensid,mint a szülés előtt.A hányinger lehet ettől is,mármint a hormonok miatt.Ha nem akartok babát mostanában,akkor a megszakításos módszer helyett valami biztosabb védekezési módszert kéne alkalmaznotok,mert 4 hónappal az előző szülésed után kockázatos dolog lenne újabb babát vállalni,még nem regenerálódott a szervezeted,a ciklus felborulása is ezt mutatja.
2009. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mióta hagytad abba a szoptátást?A melled 99%,hogy a tejtermeléstől gyulladt be.Nekem is így volt.A méhed lehet a ludas,nincs folyásod?Nehogy gyulladás legyen a dologban!Csinálj még egy tesztet,az a biztos,vagy inkább a nődoki.
2009. márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 hónapja nem szoptatok, egy betegség miatt elapadt a tejem. Folyásom nincs.
2009. márc. 20. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt,ha elmész nődokihoz!Vérvétel,vagy csak egy rutin vizsgálat,de ha nincs baj,legalább nem idegeskedsz.
2009. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom baj lenne-e ha becsúszna a baba, de ha igen, akkor jobb lenne nem megszakításos módszert használni, még akkor is, ha csak egyszer. Terhesség után nagyon sok nő hogy is mondjam "termékenyebb" és írtó könnyen teherbe esik. Tehát ha nem terveztek kistestvért, azért vigyázzatok nagyon!


Én a helyedben csinálnék újabb tesztet két héttel az előző megcsinálástól számítva, mert a tesztekben sem mindig lehet megbízni.

2009. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!