Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A téli idöszakban vagy a...

A téli idöszakban vagy a nyári idöszakban könnyebb a nagypocakkal?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnénk nekiálni a 2. babonak és szeretnék tapasztalatokat kérni hogy mikor volt "könnyebb" a nagy pocakkal.A kisfiam szeptemberi tehát a nyárit tudom milyen csak kiváncsi vagyok a téli terhességre is,mert nyáron pl lehet sokat sétálni télen viszont nem...
2010. febr. 27. 16:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Márciusban fogok szülni, sajnos az 30. héttől többet kell feküdnöm mert kinyilt a méhszáj. Pont a napokban mondtam a páromnak, hogy jobb most télen, mert úgyis szürke minden, az ember hajlamosabb az ágyon heverészni, jobban elviselem a fekvést. Most, hogy a napokban jobb idő volt, már húz kifelé a szívem, örülök neki, hogy már nem sok van a ház fogságából. Ruhában én nem vettem túl sok dolgot. 2 terhesnacim van, 2 tunika felsőm van, így a régi pulcsiimat nyugodtan hordhatom alá, ezek is azért mert dolgoztam 30. hétig. Elég rosszul viselem a meleget, így örülök neki, hogy nincs 40 fog még! 34 h km
2010. febr. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én áprilisba fogok szülni. Első baba, de el sem tudom képzelni, hogy milyen lenne nyáron. Igaz rossz, hogy csúszósak az utak, nehéz közlekedni, a cipőt, bakancsot felhúzni egy kínszenvedés a hasam miatt, de csak kismama nadrágot kellett vennem, mert a pulcsik elég bő szabásúak, ha nyáron lennék babás, a fél ruhatáramat cserélhetném, mert a régi szűk póloim nem jönnének rám, hogy a meleget már ne is említsem. Így sem tudom mi lesz az utolsó 1-2 hónapba. A nyár nekem is szörnyű volt. Akkor fulladtam, szédelegtem ás állandóan úgy érzetem, hogy elájulok. Bár lehet, hogy ebbe az is közrejátszott, hogy azok voltak az első hónapok. Nem tudom, de én nem szeretném, ha a vége nyáron lenne.
2010. febr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem a nyári terhesség nem volt kellemes. Sokkal jobban vizesedtem és szinte elviselhetetlen volt a kánikula. Fulladtam és alig vonszoltam magam. A nyári ruhákban úgy éreztem magam mint egy elefánt. Nekem jobb a téli terhesség. Turkáltam egy nagykabátot és az kitart a végéig. A ruhákkal nincs gond mert nem is lettem akkora mint a nyári terhességnél és nem is kellett sok ruhát vennem.Főleg vastagharisnyákat hordtam rugalmas pamutszoknyával és összesen 2 terhes farmert vettem. Fitt vagyok és jövök megyek . Nem vagyok annyira vizes és ezért nem is fulladok olyan nagyon. A csizma felhúzás kényelmetlen de ez kibírható! 39 hetes vagyok és nem szenvedek inkább türelmetlen vagyok, nagyon szeretném már látni a kislányom :-))
2010. febr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Március végén szülök, és nekem tök jó volt a téli nagypocak. Vettünk egy hosszú irhakabátot leértékelve, talán december elején, azt mostanáig tudtam hordani (csak azért, mert már megsülök benne) de egy terhesgatyával, néhány nagyobb színes, hosszú toppal (mint trikó) és pár vékonyabb pulcsival simán kibírtam eddig. Nekem pl a felsőkarom nagyon megvastagodott, hát én hülyét kapnék, ha nyár volna és kénytelen lennék mutogatni. A másik meg, hogy tavaszi baba lesz, rengeteget lehetünk majd a levegőn, a kertben. Én szivem szerint a következőt is így vállalnám.
2010. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és nektek is boldog babavárást :-)
2010. márc. 1. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!