Down-kór szűrés?

Figyelt kérdés

Mennyire reális, hogy a 12 hetes down- kór szűrés 11000 Ft, a kiterjedtebb vizsgálat pedig 20000 Ft? Ezt nem fizeti a tb? Akiknek nincs ennyi pénzük, azok nem csináltatják meg ezt a vizsgálatot?

Magánrendelésre szoktam járni, de egy kötelező szűrővizsgálatért fizetni kell a kórházban, ez számomra nagyon meglepő...



2015. jún. 3. 18:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nekem csak azért is down-kór lesz, már amikor sietek, de te akkor belém nagyon belém tudnál kötni mivel csángó magyar nyelvet is beszélek, ami nyelvújítás előtti sokuknál :)

Szerencsére... Hozzátenném, hogy szerintem úgy a szép.

2015. jún. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel a "kórkép" kifejezést is ki kellene cserélni...


Meg a kórlap kifejezést.. A szindrómásokra is azt használják :)

2015. jún. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Érintett vagyok a témában, sose tudnám azt mondani egy csillogó szemű, csupamosoly és szeretet gyermekre hogy ez "kór" és más sem aki ebben érintett, ennyi.
2015. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Aki 20 ezer alatt csináltatott kombinált tesztet az hol csináltatta? Én csak 28 ezertől fölfelé találtam. (Budapesti vagyok)
2015. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Arra azért figyelj hogy ha a kicsire gondolsz, szeretettel gondolj rá és ne félelemmel, egy egész életet megkapni nagyon nagy felelősség.

És a túl sok aggódás kijöhet később, tinédzserkorban akár függőségek vagy egyéb mentális gondok formájában.


Én az egész tesztet hagynám. Az emberek fél százaléka érintett. Ha te most azon aggódsz hogy beteg lesz e, meg hogy te része vagy e annak a fél százaléknak, az biztos nem tesz jót a kicsinek.

Szóval élvezd ki amíg áldott állapotban vagy aggódás helyett.

Ezért a pénzért pedig tudsz venni egy ruhát majd szülés után, jutalomként saját magadnak hogy volt annyi erőd és visszanyertél egy nagyon jó alakot.

2015. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!