Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 45 évesen milyen veszélyei...

45 évesen milyen veszélyei lehetnek a gyermekvállalásnak?

Figyelt kérdés
2007. nov. 3. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészséges vagy, nyugodtan vállalhatsz babát, a terhesség alatt néhány vizsgálattal többet fognak elvégezni, de ugyanúgy szülhetsz egészséges babát, mint a fiatalabbak.
2007. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólóval,de a down kór szűrést ne hagyd ki,mert nő a kockázata az életkorral.

Ha nem szeretnéd a magzatvizmintavételt,vévétellel is meg lehet oldani. Csak ez önköltséges alapon megy,mert nem állja a TB.

2007. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem is lehet,és tény,h több lesz a vizsglat...bár arra is gondolni kell,h azt a gyereket nem csak megszülni,hanem felnevelni kell!!Jól gondold meg...
2007. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

45 éves nő még nem öreg!Mért irta az előző hogy jól gondolja meg?Talán már csak a tizen-huszon évesek kiváltsága a gyerek?

Persze hogy szülhet down-kór szűrésről már irtam feljebb!

2007. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Igen a 45 éves nö még nem öreg,de igen halad a középkorosztály vége fele´.Gondoljon csak bele ha a gyermek születése utánn 20 évvel ma´r 66 éves lenne.Ès már nagyon sokan ez az éveket nem e´lik meg.Ez drasztikusnak tünik,de éppen ezért meggondolandó.Ès a gyereknek a ke´söbbiekbe is szüksége van a ta´mogata´sra.
2007. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Arra nem gondoltok, hogy a kérdés feltevője esetleg eddig nem is eshetett teherbe?35 éves vagyok és most várom az első babám,mivel az orvostudomány annyira fejlett,hogy 2002-ben megállapitották,hogy SOSEM leszek anya!Na,nem csoda történt velem,hanem a szervezetem dolgozott másképp.

Vállald a babát nyugodtan!

Helyetted úgysem neveli fel senki,úgysem fogja a sajátjának érezni!!

2007. nov. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerül terhebe esned szülnöd? amig menstruálsz,pete érésed van tudsz szülni. 55 éves korodig
2021. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!