Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orgazmunak vannak veszélyei...

Az orgazmunak vannak veszélyei a terhesség elején?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben túlságosan jó a szex a párommal, van , hogy nagyon hosszú és ismétlődő az orgazmusom. Nagyon ki tud meríteni fizikálisan, mert az egész testem , az összes izmom megfeszül. 5 hetes terhes vagyok és mióta tudom a terhesség tényét, nem merek a párommal lefeküdni, félek, hogy esetleg vetéléshez is vezethet az orgazmusom.?
2009. szept. 11. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem,kivéve akkor ha veszélyeztetett terhes vagy és a doki külön szól,hogy NO SZEX:)Akkor gáz van,mert ugye olyankor a méhed összehúzódik,vagy mi a szösszentyű és akkor lehet baj:)

Amúgy ha makk egészséges vagy mehet simán:)A terhesség nem betegség ezt sose feledd el:)

Én aktívabb vagyok mint előtte,úton útfélen megkívánom Manómat,szegényt néha úgy elkapom,hogy egész nap ki sem bújunk az ágyból.Egyébként ő meg olyan mint te,hogy nagyon félt de miután megmagyaráztam neki,amit neked is,hogy ez nem betegség és lehet,azóta nagyon belelkesült:)Persze sokkal finomabb mint MiniMana előtt,de mi valljuk,hogy ami jó a mamának,az jó a babának is:D

2009. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Oszlik a vélemény, van aki nem javasolja, van aki csak a vad szexet nem javasolja, valaki szerint nem lesz gond. Az tny, hogy a méhlepény csak a 12- héten alakul ki, addig könnyebben elmehet a baba, ha nincs rendesen beágyazódva.

Nekem nem volt gond egyik terhességemmel sem.

2009. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell aggódnod!Az orgazmus pozitívan ht a magzatnak.Ha nem fáj ahogy csináljátok---miért is fájna ha "elmész"--akkor csak nyugodtan.Nekem 2 lányom van,mind a kettővel végig szexeltünk.Most várom a + terhességi tesztet:),remélem hogy összejön a harmadik csemete is!!!

Én csak biztatlak.De a bébit ne feled soha...

Gratulálok a terhességedhez!

2009. szept. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
23 hetes vagyok, egészséges terhes. Viszont az orvosom eltiltott a szextől. Meg is magyarázta miért. Szerinte magától az aktustól nem lehet semmi baj, a magzat védve van. Viszont az orgazmus olyan erős méhösszehúzódásokat okozhat, hogy attól sajnos megindulhat a szülés. Bevallom, egyenlőre nem hallgattam rá, a páromnak meg sem mondtam, mert ő azonnal leállna minden szeretkezéssel, mert nagyon aggódó, viszont nekem hatalmasra nőtt a libidóm, nem nagyon lennék meg a szex nélkül. De lassan mégis le kellene nygodnom nekem is...
2009. szept. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Én az 5. héig nyugodtan szexeltem, orgazmus meg minden, persze óvatosan. Két nappalkésőbb mégis bevéreztem, irány az ügyelet. Az ottani orvos meg jól megmondta, hogy minek szexeltünk, pláne a 6. hét előtt. Most el vagyok tiltva a 12. hétig teljesen.


Eddig én is úgy tudtam, hogy az egészséges terhességre az orgazmus és a szex nincs hatással. A legközelebbi terhességnél azért a 6. hétig nem lesz szex, semmilyen, ebben biztos vagyok. Nagyon szeretném megtartani a babámat.

2009. szept. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem kicsit pihentetjük a szexet a 12.-ik hétig. Nem szeretném elveszíteni a babámat. Már volt egy vetélésem 8 hetesen, igaz az 5 éve volt.
2009. szept. 12. 08:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 hetesen tudtam meg, hogy terhes vagyok. Addig nem is értettem, miért kívánom annyira a szexet.

Aztán, hogy pozitív lett a teszt megijedtem. Még a kedvem is elment tőle. Aztán a 10. héten visszajött a libidóm, és nagyobb, mint valaha. Egyszerűen nem bírnám megállni, hogy ne szeretkezzek.

2009. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is csak a szexelésen jár az eszem egész nap. Az első babánkkal végig szexeltünk, nem is volt semmi baj. A második trimeszterben a legnagyobb a libidó:) Most viszont vigyáztunk, a 12. hétig nem volt semmi, mert előtte volt egy vetélésem, nem tudom, hogy mitől. De az orgazmus, az frenetikus terhesen, nem szabad lemondani róla:)
2009. szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elég sok orgazmusom volt a terhesség alatt, a kicsi pedig nagyon mosolygós baba lett. :-)

Állítólag azt közvetíti neki, hogy "élni jó".

2009. szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Veromlenyt, beverzest is okozhat sajonos.
2009. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!