Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orgazmunak vannak veszélyei...

Az orgazmunak vannak veszélyei a terhesség elején?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben túlságosan jó a szex a párommal, van , hogy nagyon hosszú és ismétlődő az orgazmusom. Nagyon ki tud meríteni fizikálisan, mert az egész testem , az összes izmom megfeszül. 5 hetes terhes vagyok és mióta tudom a terhesség tényét, nem merek a párommal lefeküdni, félek, hogy esetleg vetéléshez is vezethet az orgazmusom.?
2009. szept. 11. 14:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
nalunk sem volt ilyen teren problema,inkabb nalam az,hogy a mellett,hogy a baba nyomja a vizholyagomat,maga az aktus kozben is azt hittem majd be pisilek:)es ez nagyon kenyelmetlen volt szamomra,pedig nagyon kivanom mai napig is,persze volt egy parszor,hogy sikerult es nem ereztem ezt a kellemetlen dolgot,igy maradtunk az oralisnal,ennek is meg van az elonye,sok uj dolgot tanultunk en is es o is;)35h.km.
2009. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

....hát akkor az én babám egy negatív picsogógép lesz? :):):):) Nekünk "nem ajánlották" a méhlepény miatt, meg nagyon féltünk nehogy valami baj legyen, a méhösszehúzódások miatt, sőt sokan még vérezgetnek is ilyenkor. Megoldottuk máshogy. Én kibírom, apának meg segítek. Nem ő a fontos most. Azért néha hiányzott a dolog bevallom...:):)

Szerintem nyugodtan legyetek együtt, de csak úgy finoman, a totál-brutál szexet most hagyjátok ki.

Minden jót!

2009. szept. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!