Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Március végén április elején...

Március végén április elején született babát mikor lehet kivinni babakocsiba sétálni?

Figyelt kérdés
Mózeskosaras a babakocsink.Én ugy hallottam ki lehet vinni télen kell a nagy fokozatosság.Lakótelepen lakunk nagyon rossz bent a levegőnk az erkélyünk meg iszonyat kicsi.
2010. febr. 24. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én novemberben szültem(6 éve)és már 2 hetesen kint sétáltünk!Ha tiszta az idő akkor 2-3 hetesen már ki lehet vinni!22 hetes kismama
2010. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a lányom annó márc 29-én, a fiam febr 1-én született. a kórházból hazafele út elég hosszú volt, 1,5 óra. tehát már ekkor is érintkezett a külvilággal. aztán hazaérkezésünk után 3-4. napon vittem ki fél órára levegőzni a kertbe. mi falun lakunk, tiszta levegővel. épp akkor kellemes meleg volt, nem volt párás a levegő, nem fújt a szél. az első sétánk 1 hét után volt.

és valóban télen is ki lehet vinni, semmivel sem veszélyesebb mint a nyár a meleg levegővel.

2010. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most dec közepén szültem és én is vittem már 2 hetesen.


Először 5 percet sétáltunk csak, másnap 10-et harmadik nap 15öt negyedik naptól fél óra...ma már ha nincs hideg 1 óra simán:) Plusz még vagyunk kint sokszor:)

Utálunk bent possadni ^^

2010. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom április 25-én született. Pénteken jöttünk haza a kórházból és hétfőn már sétálva mentünk el a védőnőhöz mérlegelésre... :-)

Ha szép idő lesz és nem fúj a szél, nyugodtan kiviheted már pár naposan is!

2010. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Babám tavaly március 22-én született, 4-5 napig nem vittem ki, utána fokozatosan, mikor 2 hetes volt már kint levegőztünk 1 órát is, igaz kellemes vékony felsős idő volt tavaly áprilisban. De ha hűvösebb van is nyugodtan kiviheted csak az első pár napban nem ajánlott.
2010. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!