Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jan 2. án született a fiam....

Jan 2. án született a fiam. Mikor vihetem öt elösször ki, persze babakocsiba gondolom? Várjam meg a februárt? Mert elég hidegek vannak.

Figyelt kérdés
és milyen rucit adjak rá?
2010. jan. 18. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
szia, szerintem a hideg ellenére is, jól beöltöztetve 10-15 percre már most is kivihetnéd. persze macera egy ilyen picivel, mert 3x több idő elkészülni, mint a kint töltött idő, de akkor is megéri, mert szabad levegőn van, jót tesz neki. én biztos, hogy nem várnám meg a februárt.
2010. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem vinném még ki, esetleg a babát felöltöztetve szellőztetheted a lakást pár percre. Szoknia kell még.
2010. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, body, esetleg harisnya, rugi, overál, vastag pléd, sapka, mélykocsiba be, hidd el, nem fog fázni.
2010. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kiviheted,minél többet van levegő,annál ellenálóbb lesz a betegségekkel szemben.
2010. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vidd ki, minden nap pár perccel több időre.Adjál rá hosszú ujjú bodyt, vastag rugit, én adnék rá egy vastag kapucnis kardigánt még, és egy vastag nadrágot.Sapka, overall, és pléddel betakarhatod.
2010. jan. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Két hetes korától nyugodtan ki lehet vinni, fokozatosan egyre hosszabb időre.
2010. jan. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ennyi ruhát ráadni, hogy x db body, harisnya, stb. Úgy ahogy van rá kell adni egy overállt, a babakocsiba alulra nagy pokrócot összehajtani, és persze a babára is egy jó meleg pokróc. De tényleg 10, 15 percnél ne tovább.
2010. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam karácsonykor született és két hetesen elkezdtük az ablaknál, erkélyen levegőzést, aztán kb 1 hete már sétálunk is. Elég rossz idő van, de ahogy néztem az időjárást később se lesz jobb, szóval mire várjunk. Jól fel kell öltöztetni és indulás!
2010. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
pólyába is tegyem,amikor kiviszem?
2010. jan. 18. 17:49
 10/10 anonim ***** válasza:

16:32 vagyok.

Nekünk volt kókusz pólyánk, Ő abban volt, meg sok pokrócban. Én amíg csak lehetett rugdalózóba öltöztettem, esetleg alá atlétát adtam. Én nem bonyolítottam az életünket harisnyákkal meg ilyenek. Inkább a felső öltözetet melegségére fektetem a hangsúlyt. Mostanában is (már 17hónapos) inkább egy darab sínacit adok rá. Meg persze vastag kabátot, de alatta csak egy póló és egy póló anygból készült vékony pulcsi. Vastag térdzokni és csízma. Régen amikor picike volt akkor se vittem túlzásba az öltözködést. Nem fázott meg!!!

2010. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!