Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 12-ik heti ultrahangon...

Ha a 12-ik heti ultrahangon hüvelyi lesz szívhangot lehet hallgatni? Vagy a következőn lesz?

Figyelt kérdés
A párom is jön velem a 12. ultrahangra arra számítunk, hogy halljuk a kicsi szívhangját.
2008. aug. 29. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A 7. héttől van szívhang.
2008. aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 12.heti már általában hasi, de van ahol még hüvelyit csinálnak. Mindenképpen menjen veled a párod, mert nagy élmény lesz! Ha magától nem kapcsolja be a gépen a hangot aki az uh-t csinálja, kérjétek meg rá. És javaslom, kérjetek fényképet is (nálunk 500 Ft-ot kell csekken befizetni és utólag is lehet)!
2008. aug. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszotok!:-) Már alig várom, hogy menjünk számolom a napokat. Most olvasom, hogy lehet megtudják mondani a nemét? Vagy csak a 3d-en tudnák? Szeretnénk menni majd de még korainak tartjuk. Mi a véleményetek?
2008. aug. 29. 08:49
 4/6 anonim ***** válasza:
A szívhangot már lehet hallani, azonban a nemét még nem fogják tudni megmondani! Én úgy tudom, hogy igazán a 16. héttől lehet megállapítani a nemét, de azt is a szakértő szem tudja megítélni, inkább a 20. hét után lehet tutit mondani, légy türelemmel!
2008. aug. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak! Szívhang már tuti, hogy lesz!Volt már rá példa, hogy valakinek megmondták a 12 uh-on a baba nemét, de inkább ne éld bele magad nehogy csalódj, hogy mégse!A 16. héttől tényleg nagyobb rá az esély, hogy megmondják, de ez persze attól is függ, hogy a baba takarja e magát vagy sem!Mi pl. a 17. héten tudtuk meg, hogy fiúcskánk születik és ezt a genetikai uh-on is megerősítette a doki!DE!!UGYE 100%-osan csak akkor fogjuk tudni, ha már kint lesz!Nagyon boldog babavárást kívánok neked!26 hetes kismama
2008. aug. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívhang biztos lesz. Ez nem függ attól, hogy hasit vagy hüvelyit csinálnak. Nekem a 12. heti Uh volt az utolsó hüvelyi.m.
2008. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!