Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellbimbó kérdés. Nektek...

Mellbimbó kérdés. Nektek változott? Egy ideig sötétedett, majd szépen lassan visszavilágosodott. Előtejetek van, vagy mikortól volt?

Figyelt kérdés
Ápolom gyógyszertári fürdetővel meg krémmel, mert nagyon viszketett. Szépen kisímult, kivilágosodott, semmi nem kismamás a cicimen. 27+4 hetes vagyok és előtejem sincs. :(
2010. febr. 22. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak annyit változott a terhesség alatt, hogy nőtt. Előtejem sem volt. Az előtej semmit nem jelet, hogy van-e vagy nincs, nincs összefüggésben a szoptatással, emiatt ne aggódj.

Boldog babavárást!

4,5 hónapos kislány anyukája

2010. febr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39 hetesen lejött rola a sötétbarna rész és utána volt előtejem!
2010. febr. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem ugyanígy van mint Neked!Vissza világosodott!Egy-két apró barna pötty van csak rajta!De egyébként olyan,mint régen!Én is tisztára megijedtem!De akkor ezek szerint másnak is van így!Üdv:20 hetes kismama
2010. febr. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem meg semmit nem változott:D legalábbis nem vettem észre. a szinét tekintve biztosan nem. ami talán változott,az a mérete,mintha kicsit nagyobb lenne a bimbóudvar. előtej nincs, bár észrevettem h teljesen átlátszó pötty ki szokott jönni belőle,de ugy tudom nem szabad nyomogatni,ugyh igazábol nem is nézegetem ezt.
2010. febr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia:)

En 29 hetes kismama vagyok.Nekem is megvaltozott a mellem,eleinte fajt,aztan megnott,lebarnult.Meg mindig barna es naponta kenegetem testapoloval,es par napja kenegetes kozbe megindult az elotejem.Atlatszo es enyhen ragacsos.Allitolag segit ha kenegeted es masszirozod kozbe.Az elso babamnal is igy volt,es annyi tejem volt hogy 2 evig nem apadt el.

2010. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jelentem, ma volt egy csepp a bal mellemen, nem is egy egész csepp, hanem egy fényes valami. :) Masszírozni nem merem, azt olvastam méhösszehúzódást okoz, az pedig vezethet koraszüléshez.
2010. febr. 24. 12:30
 7/7 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

27 hetes km vagyok,nekem alapbol is nagy mellem volt(85D),hát most pedig jocskán nagyobb.Egészen az elejétöl kismama melltartot hordok mert a merevitös nagyon kényelmetlen volt,most a méretem 90 D.Nekem is vannak azok a barna foltok és elötejem is már vagy 2 hónapja.Hol több hol kevesebb.Söt észrevettem valamikor akkor indul meg amikor eszem.Ez miért van nemtudom?!

2010. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!