Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig érdemes szedni a...

Meddig érdemes szedni a terhes vitaminokat?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Legideálisabb végig.

Én a 16. hétig szedtem az Elevitet, utána pedig napi 20 ml Hipp Natalt ittam.

2008. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az en dokim azt mondta, hogy szedjem egesz ido alatt, mert nem fugg tole a bebi merete, vagyis nem fogok 5 kilos bebit szulni azert mert szedem.

Tehat szedem :-)

26+4-es mami

2008. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még most is szedem az Elevit-et(2 és fél hónapos a kislányom).Csak annyi,hogy a terhességem vége felé napi felet szedtem,mert azt mondták a dokik,hogy nagy babám lesz ha egészeket szedek.
2008. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ÉN csak a folsavat szedem terhességem elejétöl,az elevitet heti egyszer ha eszembe jut.

Végülis én mindennap eszek gyümölcsöt,meg zöldséget,aztàn ugy gondolom hogy nem fontos a terhes vitamin.

Mondjuk a folsav az nàlam kihagyhatatlan.,de ugy érzem hogy az elevittöl csak hànyingerem van.

Én nem is fogom szedni,de ha te akarod,terhességed végéig szedheted.

2008. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a 20.hétig minden nap szedtem az elevitet, most már csak pár naponta, ahogy eszembe jut. Közben pedig néha - szintén ahogy eszembe jut - szedek magnéziumot, kalciumot és vasat.

Az én orvosom szerint nem az elevittől lesz nagy egy baba.

Minden jót, üdv 25 hetes kismami

2008. aug. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 20. hétig javasolták a napi 1 Elevitet. Azóta heti 1-2-szer veszek be Centrum Maternát.
2008. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En 24 hetig szedtem Elevitet.Es 24ik hettol kalciumot szedem amit ha nem lennek terhes is szednem..Szerintem sem az Elevittol lessz nagy a baba.En 24 hetig minden eggyes nap szedtem es tul pici a baba..
2008. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!