Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kit keressek meg? Lelkiismeret...

Kit keressek meg? Lelkiismeretes nőgyógyászt szeretnék az uzsoki korházból, aki elvállalna egy 32 hetes kismamát, (örülnék, ha ráadásul még nő is! )

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 20:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Most már nagyon kíváncsi vagyok, melyik orvoshoz küldtek? Amúgy a Járányi dr-nő is elvár 100e-ret, bár ezt így nem mondta ki, de közölte, mikor először voltam nála, hogy ő nem ingyen rohan be a szülő kismamákhoz...
2010. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A Dr-nővel akihez magánrendelésre jártam nagyon elégedett voltam. Három vetélés után nem akartam fölösleges izgalmakat. Reméltük, hogy meglesz a magánklinikára a pénz, de végül, sajnos nem úgy alakult.Előtte voltam több más orvosnál, 3x az volt az érzésem, hogy rám akarnak ijeszteni, 2 szimpatikus volt, de az egyik akkor már babát várt, a másik a korára hivatkozva mondta, hogy új betegeket nem válal(azóta a magánrendelését meg is szüntette).
2010. ápr. 9. 21:30
 13/14 anonim ***** válasza:
Én tudom, melyik kér 100000-et, van egy nő, aki nem magyar, rövid fekete haja van, kicsit idősebb. Gusztustalan, én már láttam őt pénzt lobogtatni a folyosón.
2010. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ismerem azt a nőt is. Ráadásul goromba. Legalábbis velem az volt, mikor ügyeletre bementem hozzá, csak egy kérdésem volt, egyszerűen meg se hallgatott, azt mondta, menjek hétköznap, így, péntek estétől, várhattam keddig és izgulhattam. Két nappal előtte volt az Uzsokiban küretem, mert elvetéltem:(.

Amúgy pedig az ajánlott doki Fekete Antal.

2010. ápr. 11. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!