Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kit keressek meg? Lelkiismeret...

Kit keressek meg? Lelkiismeretes nőgyógyászt szeretnék az uzsoki korházból, aki elvállalna egy 32 hetes kismamát, (örülnék, ha ráadásul még nő is! )

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

én csak azt tudom, hogy kit ne; Habermayer Lászlót...

Ha jól emlékszem van nő dr az uzsokiban, remélem írnak Neked!

2010. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Mecsér Béla, lelkiismeretes, kedves, nem pénzéhes, jó választás!

Van nő az Uzsokiban, de nem tudom sajna a nevét!

2010. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válasszal. Habermayert ne. Én inkább átmentem más kórházba, más dokihoz.
2010. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válazokat. Ha még van tipp örülnék, a jövő héten akarunk elmenni a korházba. Nagyon jó doktornőhöz jártunk, de magán klinikára(ahol dolgozik) nincs pénzünk.:(
2010. febr. 23. 23:30
 5/14 anonim ***** válasza:
A nőt úgy hívják, hogy dr. Járányi Beatrix. Nem tudom, milyen szülész, de kb. 10 éve, még tinikoromban kigyógyított egy elég kellemetlen nyavalyából, szóval jó orvos.
2010. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Végül kihez mentél át, és egyből átvállaltak? Én most készülök orvost válltani.
2010. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Már 37. hetes lettem és csütörtökön fogok találkozni az "új dokival" először. Eddig a "régi dr-nőhöz" jártam és ő ajánlotta egyik kollegáját az Uzsokiból, mivel mint írtam a magánklinikára nincs pénzünk (350e ft lenne). Telefonon keresztül kedves volt.

Hol szeretnél szülni? Bp-i vagy? Miért váltanál?

Ha nem lennék kicsit komplikált eset ügyeleteshez mentem volna, de nekünk a dr-nő maga ajánlotta fel, hogy segít.

2010. ápr. 6. 18:45
 8/14 anonim ***** válasza:
Az Uzsokihoz tartozom, így mindeképpen ott kerestem orvost. A régi annyira pénzéhes volt, hogy én ilyet még életemben nem láttam! Még a genetikai Uh-t is a magánrendelőben intézte volna, persze súlyos ezrekért. De emelett rendkívűl bunkó is volt velem! Állandóan beszólogatott, és vágta a pofákat, mikor mondtam, hogy nem dolgozom. Minden alkalommal ez volt a fő téma, és utána döbbenet, mennyire megváltozott a viselkedése!!! Nekem a Mecsér dr-t ajánlották, aki tárt karokkal fogadott. Te kihez mész?
2010. ápr. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az Uzsokihoz tartozom én is. Akit ajánlotta a dr-nő, közölte, ő nála egy szülés 100.000. Lehet, hogy mégis ügyeleteshez megyek. Nemcsak a péz miatt, mert tudtuk, hogy van tarifa(és kölcsön lesz!), hanem mert olyan dokiban nem tudok bízni akinél ennyire egyértelmű, hogy első a pézn. Eléggé elszomorított ez a dolog.
2010. ápr. 9. 14:27
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani... és elhiszem, hogy az ajánlások alapján jutottál ehhez az orvoshoz, aki pénzt kér, DE miért nem ismerősökön keresztül már előbb kerestél orvost..., mert ha pl. nem a 37. hétben járnál, akkor gond nélkül mehetnél a Mecsérhez, őnála annyit adsz amennyit tudsz, vagy amennyit gondolsz, és hidd el nagyon jó orvos szakmailag és EMBERILEG is!!!!!!

Egyébként van ismerősöm, aki az Uszokiban szült szintén, és ügyeletsnél, és nagyon szép élmény maradt neki is, szóval azért én nemigen hallottam rosszakat a kórházról sem, és az orvosokról sem.


Egyik előző Mecsérnél szült anyuka

2010. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!