Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Pár napja...

Mit csináljak? Pár napja folyamatosan ki van repedve a szájam széle, ivel kenjem be?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

úgyanezzel szenvedtem én is,én próbáltam körömvirággal,az ey ideig jó volt,de"visszajött"és nagyon csúnya,meg fájt is,elkezdtem szedni rá vitinnt(A,E vitamin)az is jó volt.

Aztán már akkora folt lett a szám két oldalán,dokihoz akartam menni,adjon vmi vitamint,de 1 gyóyszretárban adtak rá vmi kenőcsöt-ők keverték-fertőtlenitő vmi.

nem tudom melyiktől múlt el,azért irtam le mindet,ha érzem,vissza akar jönni akkor kenem valamelyikkel-legtöbbet körömvirággal.

Én ipari mennyiségű narancsot ettem sztem nekem attól jött ki.

Remélem tudtam segíteni.

35h.km.

2010. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van olyan krémed otthon, ami szoptatós anyukáknak a kisebesedett mellbimbó ápolására van, akkor az szuper erre, ugyanis hámosít. Nekem 2-3 kenés után szépen elmúlt.
2010. febr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszike!

majd próbálkozom!

2010. febr. 21. 12:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem irány a doki vagy védőnő,mert cukorbetegséggel is kapcsolatos lehet.
2010. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És vashiányra is utalhat!
2010. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A ricinus olaj nagyon jó rá, de még ennél is jobb a Forever ajakápolója stikje. Amúgy ez az utóbbi gyulladt pattanásra és aranyérre is kiválló.
2010. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a terhességem elején volt ilyen.Használtam rá Neogranormon kenőcsöt, ami jó is lett volna, de mindkét oldalon ki volt repedve, ezért nem volt elég.Elmentem a háziorvoshoz, azt mondta, hogy valami gomba okozza.Kaptam rá Nizoral gyógyszert ( ezt nem ajánlom.Én nem tudtam még, hogy terhes vagyok, ezért szedtem be) és azt a kirepedt mellbimbóra való kenőcsöt, amit a patikában kevernek ki.El is múlt.
2010. febr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!