Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Diabeteses kismamik! Nektek...

Diabeteses kismamik! Nektek is javult a cukrotok a végére? 28. hét körül majdnem inzulinos lettem, most a vége felé pedig már apróbb "csalás" után sem megy a cukim 7 fölé! Tiétek milyen? 36 km

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a 36. héttől nekem is javult. Az utolsó 3-4 hétben meg tudtam enni olyan ételeket is, amiknek korábban még csak a látványától is felment a cukrom!
2010. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom nekem hogy van, de éppen ma csodálkoztam el végképp, hogy a 8.8 mmol/L terheléses eredményem után egy tömény édes desszertre rá egy órára 4.7-et mértem. Hogy a francba van ez??? Különben nekem azt mondta a diabetológián a főorvos, mikor egy napi eredményem mutattam neki (minden evés előtt evés után mérni kellett, lefekvéskor és éhomra is), hogy mivel egyszer nem ment a mért érték 5.5 fölé, így különösebb teendőm nincs. De ez hogy van? Már arra gondoltam, szar a mérőm, pedig a d cont start van, azt javasolták! Szóval passz, és már több helyen olvastam és mondták, hogy ez az egész egy hülyeség. Mármint a terheléses vizsgálat.

üdv: 35 hetes

2010. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 26. héttől folyamatosan javult. Én otthon nem mérem, csak a doki mérte. A terheléskor 7,1 lett. A 36. héten 5,2 (egy óra után). A 39. hétben vagyok, néha kicsit én is bűnözök, de alapjában véve tartom a diétát. Legközelebb a 6 hetes kontroll-on mérik meg. Remélem nem marad belőle semmi :)))

2010. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én most januárban kezdtem el csalni picikéket, de 1szer egy szülinapi bulin megettem egy szelet tortát, és 6, 2 volt egy óra múlva...érdekes. Na mindegy, azért tartsuk be nagyjából, nehogy baj legyen. De ezt a kis időt már kibírjuk, köszi mindenkinek a válasz!!
2010. febr. 22. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!