Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A békéscsabai szülészetre...

A békéscsabai szülészetre miket kell vinni a babának és a kismamának?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 09:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia!Hálóruhát olyat amiben tudsz majd szoptatni elöl gombos legyen-ebböl minden napra 1db(ha minden ok akkor3-4napig lesztek bent csak)Tisztálkodási szereket, WCpapirt!!,Betétet( Én gyártottam magamnak otthon- gézbe tekertem vattát-ez a legolcsobb:))Ebböl nagyon sok kell majd.A korházban is adnak de nemjellemzö.Köntöst,papucsot ebböl is 2 (amiben tussolsz és amiben császkálsz a folyosón már ha tudsz majd:))Ásványvíz,egy kis csoki a vajudásnál jól jön majd.Azt hiszem ezek a legszükségesebbek.Könnyü szülést!!6 hós anyuka
2010. febr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ja a babánkat mi polyában hoztuk haza de akkor +30fokvolt.Hosszu ujju bady sapka textilpelus 2db meg a mózeskosár.De kérdezz majd rá hogy ilyen idöben mi kell majd.
2010. febr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszodat és gratula a babádhoz!

Én majd csak júniusban fogok szülni, most még csak tájékozódom. A 3. baba lesz már, de az elsőt júliusban lesz hét éve, hogy szültem, a másodikat pedig májusban lesz öt. Akkor még a régi helyen voltak. Az elsőnél még minden napra adtak puha betétet, a gézest, a másodiknál már összesen kb 6 db-ot kaptam. Akkor még volt ott ismerősöm (már nyugdíjas), így a többit "csendben" kaptam. De ahogy írod, úgy látom, hogy egyebekben - mármint csomagolandó dolgok körében - nincs nagy változás.

Megkérdezhetem, hogy kinél szültél? Én az első kettőt Maczó dokinál, és most Virág is vele van megbeszélve.

Köszi mégegyszer! 23 km

2010. febr. 19. 10:17
 4/16 anonim ***** válasza:
Én Szeberényinél szültem ,már az új helyen:)
2010. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, remélem "itt" vagy még. Én is Szeberényihez járok, nála fogok szülni április vége felé. Milyen volt a szülésnél? Én eddig még csak jót hallottam róla és meg is vagyok elégedve vele. Mennyit kért a szülés után? 4 éve szült nála a sógornőm, akkor még nem mondott összeget, csak ki mennyit gondoltm, annyit adott. Írj nekem pár sort légyszives tapasztalataidról. Köszi előre is.
2010. márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szia utolsó!Én az utolsó hónapban kérdeztem rá hogy mennyibe fog ez nekem kerülni és nagy szemlesütve :"30-40e"Én 40e. adtam neki. Hogy meg vagyok-e vele elégedve?Az utolsó pillanatban toppant be mert egy mütéten volt.Így utolag már bánom hogy felfogadtam.Semmi extrát nemkaptam. Volt egy fogadott szülésznöm is és Ö volt az aki igazán segített.Ha lessz még egy babánk akkor csak szülésznöt fogadok fel.Minden jót neked!
2010. márc. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Akkor ő sem a "tökéletes" orvos, dehát ilyen talán nincs is.

Elég valószínű, hogy nekem már kicsit többet fog mondani, most januártól emelkedtek a vizsgálati tarifák is.

Én ha újra választhatnék, Baukóhoz mennék. Amikor 10 hetes voltam be kellett mennem este a kórházba és ő volt az ügyeletes. Megvizsgált teljesen és mindent részletesen elmagyarázott (sárgatest hormon stb. )mi miért van, nagyon rendes volt.

Neked a vizsgálatok alkalmával mennyi infot mondott a babáról? Méhszájat mindig néz,meg megultrahangoz, rendesen megvizsgál, de nem sokat mond pl mennyi a baba becsült súlya, kicsi vagy nagy stb. A fejecskéjét leméri, elmondja hogy még mindig lány :) és kész. Lehet, hogy több pénzt kellene adnom neki?Na mindegy, a lényeg hogy minden rendben legyen. Köszönöm, hogy válaszoltál, nektek is minden jót!!( Ha lesz időd, esetleg pár szót írsz majd a szülésről csabai viszonylatban, nagyon közeleg és kezdek parázni. Minden érdekel. Köszi!)

2010. márc. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Amikor vizsgált nem nagyon volt böszavú.Ha nem kérdeztem mást akkor csak annyit mondott hogy ne hízzak többet és vigyázzak a vizesedésre,meg hogy jó nagy baba lessz,és hogy minden rendben.A méhszájat mindig nézte és ultrahangozott is.Fotókat csak az elsö három alkalommal adott:(Amúgy velem mindíg kedves volt.A szülésröl-hát nekem ez az elsö szülésem volt és Én is nagyon izgultam elötte,de nincs okom a panaszra a csecsemös növérkék nagyon aranyosak voltak,a szoptatásnál is rögtön segítettek, és amint már irtam nekem volt fogadott szülésznöm és Ö pátyolgatott-figyelt rám.A szülésem is gyors volt hála istennek reggel 8-kor mentünk be a korházba és du.fél4kor megszületett a babám.A kaja az iszonyat...de melyik korházba nem?Kívánom hogy neked is könnyü szülésed legyen,és neparázz!!
2010. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy válaszoltál!
2010. márc. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az új helyre költözött szülészeti osztályról van valakinek tapasztalata?
2010. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!