Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek okoz ez a hülye idő...

Nektek okoz ez a hülye idő valami kellemetlenséget?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a pici mozgására, vagy esetleg nektek fáj valamitek? Nekem mióta tart ez a szeles esős idő, azóta a pici alig akar mocorogni, meg úgy mindenemet jobban érzem,hogy van. A hasamat is, a derekam is, meg úgy mindent.
2015. márc. 31. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
en nem vagyok varandos, de engem teljesen leoffol az idojaras. a terdeim, hatam, nyakam faj, kozerzetem is rosszabb
2015. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Horváthné Mónika válasza:

Szia

Én 25hetes vagyok és nekem is alig akar mocorogni pedig aktív baba :-)

Derekam szokott fájni és ma a bordáimnál is fájdogált. Nagyon kellemetlen, nem tudom az mért volt.

Te hány hetes kismama vagy?

2015. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
24 hetes vagyok, és tegnap annyira fájt a szeméremcsontom, hogy minden lépésnél azt hittem elsírom magam. Az mára elmúlt szerencsére, de helyette fájt a hátam, meg a bordáim, és egyszerűen sehogy nem kényelmes. Rossz ülni, feküdni, minden. De ami a legjobban idegesít, az az, hogy a pici alig akar mocorogni.
2015. márc. 31. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 24+5 hetes vagyok, nekem is sokkal kevesebbet mozog a kislányom, mióta ilyen szar idő van, elvileg ez normális, én már korábban is megfigyeltem ezt, szerintem emiatt ne aggódj. Tegnap késő délután nálunk kisütött kicsit a nap, meg elmentek a felhők, fel is élénkült estére a kisasszony valamelyest.

Nekem egyébként jobban húzódik, fájdogál a hasam ilyenkor, több magnéziumot is szoktam bevenni, de más bajom nem nagyon van, max. a fejem fáj ilyenkor, de most épp mondjuk nem.

2015. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szülés után voltam így, pár hétig égett a császársebem, ha ilyen hülye idő volt. Terhesen a frontok viseltek meg nagyon, annyira fájt a fejem, hogy hánytam (nem akartam gyógyszert bevenni... de a második ilyen sztori után inkább bekaptam egy algopirint, ha front jött. Makkegészséges a gyerek. :) )

Könnyű szülést nektek!

2015. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!