Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamák. Tudtok olyan...

Kedves kismamák. Tudtok olyan praktikáról amivel rávehetném a születendő csemetémet, hogy ne a bordáim alatt balettozzon? Testhelyzet vagy bármi.. Ami neki nem okoz kellemetlenséget

Figyelt kérdés
37. hetes kismama vagyok.3. gyermekemet várom.Minden terhességem más volt,de ilyesmivel eleddig nem találtam szemben magamat.drága kis élienem azzal szórakozik,hogy -én úgy érzem- bemászik jobb oldalt a bordáim alá és feszegeti őket,vagy focizik,vagy zongorázni tanul a picike lábacskáival.a pocim még nem "szállt" le,és babedli egész terhességem alatt kifejezetten jobb oldali tartózkodású volt.így amit ott összerugdalhatott,azt meg is tette.néha nagyon nehéz levegőt vennem ilyenkor,ami aggasztó,tekintettel arra,hogy én vagyok az oxigénellátó üzem a számára (is).Szal ha valaki tud bármit javasolni,hogy csalogassam onnét ki,vagy valami torna vagy testhelyzet,hát imába foglalnám a nevét.köszi
2014. szept. 30. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Türelem. Nemsokára vége!
2014. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösziiiiiiiiiiiii :))))))))))))))) a kitartás megvan :))) már csak a levegő hiányzik :P
2014. szept. 30. 13:12
 3/4 Roberta77 ***** válasza:

Szia :-) képzeld ugyanezt tapasztalom én is!!

Jobb oldalon a bordáimat feszegeti :D


Üdv és kitartás

38+5

2014. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:)))) ez biztató,de mégsem az,mert akkor Te is szenvedsz vele

szerintem nincs nála GPS,és felfelé próbál megszületni :)))

most is,épp :P

2014. okt. 3. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!