Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a CAM...

Mi a véleményetek a CAM pulsar 2010-es multifunkcios babakocsirol? Nekem nagyon tetszik. Hasznal valaki ilyet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont ma néztük!! Szuper!!! Tényleg!! Csak azért nem olyat vettünk mert nem volt megfelelő színben!
2010. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Megnéztem: klasz. Mi ennyit nem tudunk fizetni érte. Mi a Jane tmultifunkcióst választottuk, mert kocsiba beköthető mózese(matrix) van, és ez számunkra nagyon fontos, mert sokat utazunk, több órás úton. Hasonló árban van, de használtat veszünk.

Üdv. 30 hetes km

2010. febr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én beleszerettem:) Mi a sötétbordót néztük, mert olyan elegáns:) Elég drága, de nekem lesz rá 20% kedvezményem, így azért elviselhetőbb....
2010. febr. 18. 14:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már elmúlt 1 éves a Kislányom, így ilyet nem használunk! Viszont a barátnőmnél tapasztaltam, hogy sajnos ha gyorsan nő a babád(ami egy egészséges babánál nem meglepő), nagyon hamar ki lehet nőni! És elvileg 6 hónapos koráig a mózesben kell feküdnie! Ráadásul az ilyen fajta kocsik sroptrésze nem is túl egészséges! Szóval valóban szép és elegáns, de én körülnéznék mégegyszer!

Nekünk olyan kocsink volt, amibe külön mózes került és ennek a teteje lecippzározható!

2010. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok:


[link]


Nekünk ilyesmi volt!

2010. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bogáncska00 válasza:

Ennek is beköthető a mózese autóba. Csak kell venni hozzá egy bekötőszettet.

És a mózes háttámlája állítható, tehát nem muszály a babának vízszintesen feküdnie (persze újszülötnek még úgy kell).

A sportrésze megfordítható, és a gyerek addig tudja használni, míg a 15 kg-ot eléri.

Nekem nagyon tetszik...

2012. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!