Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én miért vagyok mégis depressz...

Én miért vagyok mégis depressziós?

Figyelt kérdés
Minden könyv és újság azt írja, hogy a második trimeszterben nagyon boldogok a kismamák. Túl vannak a rosszulléteken, hangulatváltozásokon, helyre áll a hormonszint. Én mégis rengeteget aggódok, és nagyon sokat kap el a sírás apró dolgok miatt. Örülök a babának, de annyi gondom is akad,hogy kicsit sem mondhatom magam boldognak! Akkor hogy is van ez? Kivétel vagyok? Vagy bennem van a hiba?
2010. febr. 17. 16:58
 1/3 picihasim ***** válasza:

Szia

Én 36 hetes kismama vagyok és 2 hete jelentkezett nálam is ez a tünet, hogy sírhatnékom van és nagyon rossz dolgok jutnak eszembe. Nem tudom mi lehet ez. Félek, ha meglesz a baba akkor is ilyen leszek és nem tudom ellátni. Lehet a hormonok...nem alszom éjszaka :S

Valaki járt még így kérem írjon :)

2010. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok és vegyesen érzem magam. Hol pokol minden, másból nem állok csak aggódom, hol boldog vagyok és tudom hogy minden rendben...
2010. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
27km vagyok és nálam detto mint az utolsónál. Változik a hangulatom. Hol a pokolban depisen, hogy a mennyekben érzem magam. Félelmetes. Remélem elmúlik. Volt hogy anyum pszichológushoz akart küldeni. Borúsan látok néha mindent.
2010. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!