Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok. A...

9 hetes terhes vagyok. A fejfájásomra Algopirynt tanácsolt az orvos. Ezt szedhetem?

Figyelt kérdés
Évek óta erős migrénes fejfájásom van, és ez most sincs másképp. Az orvosom tanácsára vehetek be Alopirynt. Szerintetek nem lesz baj ebből?
2010. febr. 16. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, vehetsz be. Meg rubophent is.
2010. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is azt szedtem!Egészséges lányom van!Nekem az első 2 hétben rengeteget fáj a fejem!
2010. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocs, 12 hétben!
2010. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2010. febr. 16. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Az orvos tudja, mit beszél. Nekem is ezt ajánlották és azt mondták, azzal többet ártok, ha szenvedek... Mind a 4 gyerekkel be kellett vegyek néha fájdalomcsillapítót, mind a 4 tökéletesen egészséges :)
2010. febr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én paramax rapid-ot szedtem. Ezt korai terhesség alatt is és szoptatás alatt is lehet szedni.

Sőt már nem szoptatok, de nekem annyira bevált, hogy még mindig ezt használom ha fáj valamim, vagy lázas vagyok.

2010. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen én is szedtem fogfájásra bár aztmondta a doki napi max 1 szem
2010. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!