Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7-hetes terhes vagyok. Két...

7-hetes terhes vagyok. Két nap múlva megyek orvoshoz de most egy kicsit megijedtem. Volt még itthon egy teszt és gondoltam kíváncsiságból ellövöm. Sokkal halványabb lett mint a legelső . Tudom majd az orvos mond biztosat, de baj lehet?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A második nekem is halványabb lett, ne foglalkozz vele!
2015. márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi:) Amúgy van tünetem ,iszonyú hányinger,cicim fáj,hasszurka hol enyhébb hol erősebb.
2015. márc. 16. 14:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs vérzésed, görcseid, addig ne aggódj :)
2015. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Terhesteszt akkor is pozitív, ha alig látható a második csík.
2015. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de velem is ugyanez volt. Én is vártam, hogy menjek az orvoshoz, és egyszer csak elkapott egy rossz megérzés. Csináltam egy tesztet halvány volt, sokkal halványabb, mint a korábbiak. Másnap már negatív. Mire pár nap múlva a dokihoz jutottam már nem látott semmit. Persze, ez nem azt jelenti, hogy veled is ugyanez van, de esetleg számolj a lehetőséggel...Szorítok, hogy rendben legyetek!
2015. márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja és én nem görcsöltem, nem véreztem, semmi bajom nem volt. A doki azt mondta, hogy felszívódott. Cska következő hónapban jött meg.
2015. márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Persze tudom,hogy akkor is pozi ha halvány,de azért furcsa. Múlt héten picit meg voltam fázva nem volt lázam,csak kicsit még köhögök. De ettől nem lehet baj ugye?
2015. márc. 16. 14:22
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló nagyon sajnálom:((( Hát nem tudom velem mi van majd kiderül. Mindenesetre furcsa,hogy olyan hányingerem van,hogy alig tudok valamit letuszkolni,melleim sokkal nagyobbak,hasam puffadt,olyan mintha már 4 hónapos terhes lennék,de a tesztem halványabb.
2015. márc. 16. 14:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a tüneteim is elhalványodtak a tesztemmel együtt, szóval ez jó jel, ha rosszul vagy. Lehet csak több vizet ittál és nem volt olyan koncntrált a vizeleted.
2015. márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, lehet csak több folyadékot ittál. Főleg ha az előzőket reggel csináltad. A teszt csak azt nézi hogy van-e hcg a szervezetetben elég vagy nincs. A te teszted pedig pozitiv lett. Amúgy a ahogy ürül a hcg úgy enyhulnek a tünetek is. A tieid pedig megvannak. Szóval nem ürül a hcg-d sem. :)
2015. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!