Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen sex utáni vérzés?

Csillag6 kérdése:

Terhesen sex utáni vérzés?

Figyelt kérdés
12 hetes kismama vagyok.A tegnapi nap történt velem, hogy együttlét után közvetlenül véreztem, azonnal hívtam a védőnőmet majd beküldött a terhes ambulanciára. Ott a doki megvizsgált csinált UH-t is.Azóta nem véreztem, nagyon enyhe barnás pöttyök jelentkeztek csak, nem fáj sehol semmim.Pihennem kell, és teljes sex tilalom. A kérdésem az lenne hogy valakivel történt e már ilyen, ill. mik a tapasztalataitok.

2015. márc. 10. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez persze előfordul, de nem kell félni, csak be kell tartani az orvosi utasításokat, és nem lesz gond :)
2015. márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a legelején volt ilyen, 4-5 hetesen. Nem akarok belemenni a részletekbe de azért leírom hogy közben ugyanúgy jól esett a szex de nem tudom miért volt egy olyan másodperc amikor azt kezdtem el érezni, hogy nagyon nem esik jól. Utána láttam a betéten világosbarna foltot. Én is orvoshoz mentem de nem néztek mert mert szerintük felesleges volt annyira korai volt a terhességem de a szexet kerüljük. Hála istennek azóta 11 hetes vagyok, két hete láttam a babát, akkor megfelelt a méretének meg minden rendben volt. :) Szóval nyugodj meg, semmi szex és minden rendben lesz. :-)
2015. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez velem is előfordult! Bár erősebben véreztem! Nálam is mindent rendben találtak! Ez nekem a 8.héten volt! 12hetesen erős vérzésem volt,ez már nem aktus utáni vérzés volt,hematoma okozta,1hétig kórházban voltam!de minden rendben volt/van! Nyugi!nem lesz semmi baj! Az idegeskedéssel többet ártasz!

33hkm

2015. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia. Nalam is 12 hetesen volt egy ilyen eset. Mi Németországban elunk. Rogton rohantunk az ambulanciara. Ott ultrahangot csinaltak es engem is megvizsgaltak. Ra 10 napra mentem a dokihoz a kotelezo uhra. Ott is minden rendben volt. Most a 15. Hetben jarunk. :) nalunk meg el sem tiltottak. Azt mondtak a verboseg miatt lehetett.nyugodj meg. Pihenj sokat! Jo babavarast!
2015. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok bíztatást:) minden rendben :) szerencsére csak egy kis barna pöttyözés jött de semmi vérzés :) holnap megyünk 12 hetes UH-ra:) mindenkinek boldog baba várást :)
2015. márc. 10. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!