Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hónapos terhesen petting...

4 hónapos terhesen petting után enyhe vérzés, elveszthettem a kisbabámat?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek mert nagyon megvagyok ijedve! A párommal csak petting volt, de utána észrevettük hogy az ujja véres lett. Én belőlem nem "folyt" semmi, a tisztasági betét sem volt véres, csak ahogy megtöröltem magam. És nem az a tipikus vér volt hanem vizes volt és nagyon halvány. Pár mp-ig tartott, azóta nem jelentkezett semmi. Szerintetek csak megsérthetett a párom vagy esetleg a vetélés kockázata is fenn áll? :((( Eddig problémamentes volt a terhességem. Se görcs, se furcsa folyás, a babával is minden a legnagyobb rendben volt, minden eredményünk tökéletes. Most sem fáj semmim. Se a védőnőmet, se az orvosomat nem érem el, kedden kellene mennem vérvételre és terhesgondozásra. Kérlek mondjatok valamit, nagy lehet a baj? :(
2014. máj. 2. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi! Szerintem csak megsérthetett! Ha azóta sincs semmi fájdalom, sem vérzés, akkor valószínűleg nincs semmi baj!
2014. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én nődokim azt mondta, hogy terhesen semmilyen véres, barnás dolog nem normális. És mi innen nem tudjuk megmondani, hogy mi lehet.

És az idegeskedéssel sem teszel jót. Én ha nem érném el a dokimat felhívnám a kórház szülészetét, és megkérdezném, mit tegyek. Nem a gyakorin várnék megnyugvást.

2014. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azért bemennék egy ügyeletre, nekem is azt mondták hogy nyugi, aztán kiderült nyílik a méhszáj. Akár fertőzés is lehet, inkább zárjatok ki mindent, minthogy késő legyen.
2014. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem lehet tudni, honnan jött a vérzés, én mindenképpen megnézetném magam a dokival.
2014. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!