Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátom ujjazása során már...

A barátom ujjazása során már 2x is véreztem, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem éppen a leggyengédebben szokott ujjazni, de ebből sosem volt probléma, mert így jó,és így szeretem. Viszont az utóbbi időben 2x is volt olyan, hogy elkezdtem tőle vérezni. Nem volt gyűrű az ujján, vagy nem volt hosszú a körme, hogy az lett volna a baj. Sőt, nem is éreztem semmiféle fájdalmas nyomást, vagy valami kisebb, szúrós, kaparós érzést. Ment minden ugyanúgy, legalábbis az én szemszögemből, csak éppen elkezdtem vérezni egy picit. Utána ez már átváltozott barnássá. Az egyik alkalommal ez a piros-barnás dolog volt kb másfél napig, utána megjött rendesen a mensim)


Mással is volt már ilyen?

Mi lehet ez?


Köszönöm a válaszokat!!!


17/L



2014. febr. 24. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szűz vagy még akkor szerintem a szűzhártyát sérti meg olyankor.
2014. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MrPifta ***** válasza:
a kérdést úgy fogalmaztad meg, hogy elsőre azt hittem, te ujjazod a barátodat, és ettől vérzel.
2014. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy írod is nem gyengéd veled, ezt nyugodtan szóvá teheted hisz lehet ilyenkor felsért belül és ez hosszútávon nem lesz jó, még akkor is, ha neked ez jónak tűnik. Még lehet nem voltál eléggé felizgulva és nem nedvestél ekkor is sérülhet, és ez sem a legjobb rád nézve, összeszedhetsz valamit, amit lehet nem is veszel észre és kihathat később, pl. ha babát szeretnél, ezért figyelj jobban magadra. De ez csak egy példa, de akkor se elhanyagolható.

Velem szerencsére nem volt ilyen a Te korodban, mindig figyelmes partnert sikerült kifognom ezek szerint.

2014. febr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De ő is nagyon figyelmes, és nem önszántából ujjaz ilyen durván :D Be vagyok eléggé nedvesedve. Én is a szűzhártyára gondoltam, de azt mondta, hogy az már nem valószínű, hogy megvan. Egyébként a világért sem tudom rávenni utána hetekig, hogy ugyanúgy csinálja, mert azt mondja, hogy nem akar nekem (testileg) rosszat, hiába is szeretném olyan nagyon. Szóval ő is figyelmes, csak gondoltam, nem cifrázom a kérdést! :)


Egyébként tényleg furin fogalmaztam meg egy kicsit a kérdést :D :D :D

2014. febr. 25. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked még nem tűnt fel, de szerintem Hulk a barátod.
2014. márc. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!