Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen kovetkezmenyekkel...

Milyen kovetkezmenyekkel jarhat, ha kapok nemi uton egy fertozest, nm szex hanem pl egy furdohelysegen es eppen menzeszem volt, de nm vereztem? 14, lany

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted? Hogy honnan tudhatod meg, kaptál-e valamit a zuhanyzóban vagy más nyilvános helyen? Vagy pontosan mit szeretnél megtudni?
2014. jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
"nemi úton egy fertőzést" Hát ez pont a szexet jelenti. Nem kapsz el semmit ha nem dörgölöd puncihoz a zuhanyrózsát és elállsz a közös törölköző használattól. Én rengeteget voltam közös fürdőhelységekben, fürdőkben... és még az engem rettegésben tartó genitális szemölcsöt sem kaptam el.(helyette a talpamon lett XD)
2014. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2: Nos, a zuhanyzásnak része az is, hogy megmosod a nemi szervedet kézzel, vagy legalábbis érinted a környékét például törölközéskor, és előtte pedig tömegek által érintett dolgokat fogsz meg egy vizes közegben, ami a gomba tenyészhelye, stb., el lehet kapni bizony - amíg megvan (szűkebb) a szűzhártya, addig jobban védve van az ember ettől.
2014. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nincsen panaszod, akkor nem kaptál el semmit.

A hüvelyváladék megváltozásából tudod megállapítani, és ha van szokatlan érzeted, viszketés, stb.

2014. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon félsz, akkor csinálj cickafarkfűből ülőfürdőt a Maria Treben gyógyfüveskönyve szerint egyszer vagy kétszer, az segít visszaállítani az intim egészséget, ha esetleg valami kórokozó megtámadott.
2014. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a bajod, amit kapsz, az azonos avval, amit tapasztalsz. Tehát ha zöld lesz a hüvelyváladékod és viszket, akkor a bajod, ami lett belőle az az, hogy zöld a hüvelyváladékod és viszket. Azt ki kell kezelni, mert ha sokáig megmarad, továbbterjedhet a fertőzés, mondjuk ha 2 évig hordozol egy nemi betegséget, az okozhat pl. meddőséget, kismedencei gyulladást, belső szerveid gyulladását, fájdalmakat.

Terhességnél a baba egészségét kockáztatja (pl. végtagnélküliség, vakság, stb.)

2014. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Majd meglátod.

De mért is mentél mensikor fürdőbe?...

2014. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!