Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is vannak fájdalmai az...

Másnak is vannak fájdalmai az utolsó néhány héten?

Figyelt kérdés

34hetes vagyok. Egyrészt óriási a hasam és szörnyen kényelmetlen. Ráadásul csomóan azt hiszik, hogy ikreket várok. :)

Másrészt le akar szakadni a derekam, és hirtelen mozdulatoknál olyan érzés, mintha kést szúrnának a hasamba. És a jóslók se valami kellemnesek.

Néha meg simán olyan érzés, mintha kövek lennének a hasamban.


És mindenki azt mondja erre, hogy hát pedig neki az utolsó pár hét csodálatos volt, és én vagyok a hisztis, hogy nyafogok, amikor "egyáltalán nem fájhat semmi". Ja, és a kedvencem az, hogy "nem vagyok anyának való", ha ilyen semmiségekkel foglalkozom.


És már tök rosszul érzem magam, amiért nekem márpedig fáj, és amiért nem tudok csak arra koncentrálni, hogy hamarosan megszületik a baba.


Nektek is fájt mindenetek az utolsó hónapban, vagy tényleg csak én vagyok ilyen szerencsétlen?



2015. márc. 5. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Első babámmal nem fájt semmim, sőt a 38 héten még nagyobb erőre kaptam. :)


Na, de most a másodikkal... még "csak" 32 hetes vagyok, de kb. egy hónapja fáj mindenem! A csípőm majd leszakad, este nem is tudok tőle aludni úgy fáj, sokat keményedek (tömöm magamba a magnéziumot amúgy), fáj a derekam és még sorolhatnám.


Mások dumájával viszont ne foglalkozz. Bármit mondasz úgysem lehetsz jó anya, ami persze sík hülyeség, de mindig van valaki, aki valamiért beszól. Tegyél rá!

2015. márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En meg nem vagyok babas, de a hatamon felall a szor az ilyenektol, hogy mas eldonti, hogy neked pedig semmi bajod mikor igen is faj stb. Mert o aztan tudja. Az en kornyezetem is ilyen mindennel kapcsolatban pl fogfajas, fejfajas, betegseg, mensi fajdalom stb. Nekik minden csak hiszti. Mar elore kivagyok attol mi lesz ha sikerul a baba es en is igy leszek, hogy egyszer egyszer kellemetlen lesz vagy vegig. Tuti megkapom en is a fejmosast, hogy csak hisztizek.


Kitartas! Az ilyenek kepmutatoak es martirkodoak. Nem kell veluk foglalkozni. Valamint valaki szerencses es tenyleg semmi rossz tunete nem volt, de nem vagyunk egyformak. Igaz?


Tovabbi szep napot!

2015. márc. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó hónapban én már alig bírtam menni. Édesanyám jött át segíteni és ment minden nap a nagyobbért oviba, mert ha elszaladt előlem az utcán, nem bírtam utána szaladni (pedig vékony maradtam, nagyjából jó kondiban), úgy éreztem, szétcsúszik a medencém kiesik a baba. Boltba menésre is csak bizonyos "hatóidőn" belül vállalkoztam. Úgyhogy elég béna voltam és igen messze a szuperanyaságtól, meg a "terhesség nem betegség" fogalmaktól.
2015. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ó nekem is fáj mindenem. vagyis vannak jobb napok, de baromi kényelmetlen az egész és ezért IS várom hogy megszülessen végre :) derékfájásra nekem bejön a kismamatorna. elmúlik tőle, próbáld ki! a másik meg, vannak idióták, nem kell velük törődni, de a legjobb, ha eleve nem is panaszkodsz nekik, segíteni úgyse tudnak. tudod mikor megkérdezi valaki hogy vagy az az esetek 90%-ban csak formaság, udvariasság, valójában pont lesz.rja mindenki, hogy pl. zsibbad a lábad vagy székrekedésed van, én mindig azt válaszolom hogy rendben vagyunk és ennyi. 35 hkm
2015. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!