Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek melyik terhességi...

Nektek melyik terhességi teszt mutatta ki egyértelműbben? Melyik fajtát ajánlanád és melyiket nem?

Figyelt kérdés
Nagyon megköszönném ha megosztanád velem a tesztekkel kapcsolatos észrevételeidet!
2015. febr. 24. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

4-szer voltam terhes, ez azt jelenti, hogy életemben 4 db tesztet csináltam.

3 Gabrielt, 1 Lily-t. Késés után 2-3 nappal + volt mindegyik.

2015. febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100 felett csináltam tesztet. Akármelyik kimutatta, ha sikerült, teljesen értelmetlen volt cserélgetni. A fastesten egy átlagos gyógyszertári teszt árán kapsz 30db-t is, és teljesen ugyanolyan, mint a többi, csak nincs körülötte több száz forintért műanyag kaszni.
2015. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kétszer volt terhességre gyanúm, mindkétszer 3 napos késés után teszteltem. Első alkalommal Rossmannban vettem, a márkájára nem emlékszem, egyszerű papírcsík volt. Negatívat mutatott, másnapra meg is jött. A második alkalommal Gabrielt vettem, kora esti vizeletből határozott pozitív lett, akkor pedig valóban várandós is voltam.
2015. febr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nagyjából úgy számoltam tegnap kellett volna megjönnie. Mivel 3-4 napja annyira fájnak a mellbimbóim hogy hozzá sem lehet érni, gondoltam reggel tesztelek, az esedékesség napján. Xepil vizeletsugaras tesztet csináltam, és nagyon halványan, de csíkos lett. Ma csináltam egy sima xepil tesztcsíkot, de azon kb semmi nem jött ki.

Most szeretnék még tesztet venni, de nem tudom milyet, szeretném ha egyértelmű választ adna.

Ilyen volt a tegnap reggeli teszt:

[link]

2015. febr. 24. 11:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Én a clearbluet csináltam,3 nappal a menzi előtt egyértelmű pozi volt. Mikor más teszt csak halványan mutatja vagy még úgy se. És azt ha feltöltöd ide se irja majd senki hogy száradási csík. :D mindig azt használtam, nekem még nem tévedett.
2015. febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egy olcsó gyógyszertári teszt volt,Pregnasens.

Délutáni vizeletből kicsit hálvány,de egyértelmű pozitív lett.

1-2 napja késett akkor.

2015. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nahát, sokat nem kellett válogatnom, ugyanis csak clearblue volt a patikában. Kíváncsi leszek az mit mutat majd holnap.

Köszönöm a válaszokat!

2015. febr. 24. 13:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Mivel én azt ajánlottam, ha van baba akkor pozi lesz a teszt. :D drukkolok!
2015. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Most gondolkozok.. Ha másik halvány pozi lett akkor van baba így pozi lesz a teszt :D
2015. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ami egy rakas tragya, az a predictor early. Sokszor volt alpozitiv, nem csak nekem. Amikor meg terhes lettem, az x-epil eros pozi, predictor olyan halvany,nhogy inkabb mar negativnak (pontosabban ugyanugy alpozitivnak) iteltem volna... es mindekozben baromi draga, ugyhogy erre ne koltsetek szerintem. Az x-epil sosem csapott be, es nemvart napjan szep egyertelmu pozitiv lett, mikor terhes lettem :) masmilyet nem probaltam
2015. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!