Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma lett meg a kombinált teszt...

Spidy34 kérdése:

Ma lett meg a kombinált teszt eredményem, minden jó, de sajnos a tarkóredő 2,9mm a doki ráirta a papírra, hogy pozitív, mennem kell magzatvíz vételre! 37 éves vagyok. Volt valaki ilyen helyzetbe? és végül egészséges lett a baba?

Figyelt kérdés
2015. febr. 17. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Hányadik hét?
2015. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom 12. hét,ha kombinált tesztet csináltak. Hát a magzatvíz vétel meg nagyon sok esetben vetéléshez vezet. Én nem igen hagynám.... :S
2015. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó vagyok,azért ezt belinkelem neked. Így olvasva nem olyan gázos,de én nem hagytam volna,ha kellett volna.

[link]

2015. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Életkor alapján is indokolt lehet az amniocentezis. Viszont korainak tartanám a 12. hét környékén. Engem rossz Afp, és 18. heti uh-n látott jobb kamrában lévő papyllaris izom miatt küldtek amniora 22 hetesen, de nem mentem. Ha a kombi teszt jó, önmagában a tarkóredő kevés indok számomra. Én (23 évesen) rettegtem a magzatvízvételtől ezért megtagadtam...most másfél éves a gyermekem, és makk egészséges.

Kicsit el akarják kapkodni ezt, az az érzésem.

2015. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bnőm is így járt ,tőle vettek mintát, és kiderült hogy makk egészséges a kisfia.ma már 6éves
2015. febr. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37 évesen az életkorod miatt eleve a tanácsadóba kellett volna irányítania. A 2,9-es tarkóredővel nem kell magzatvíz vétel, lehet, nem is fogadnak a genetikán. Mi a pozitív és milyen lett a teszt eredményed?
2015. febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a becsült kockázat1:124 azt mondták a genetikán,hogy 16 hetessen szurnak meg,és rá 3 hét az eredmény.mindenképpen ajánlották a szúrást!
2015. febr. 18. 20:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki pontozta le a linket...semmi rosszat nem írtam vele szerintem.
2015. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6. vagyok. Előzőben hülyeséget írtam. Helyesen: az életkorod indokolja, a nyaki redő vastagsága nem.

Nagyobb az esélyed, hogy egészséges lesz, de legalább nem kell a további huszonakárhány hetet végigizgulnod.

Amnio után pihenj amennyit tudsz, főleg az első két napban.

2015. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!