Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt még vki így a terhesség...

Volt még vki így a terhesség korai szakaszában?

Figyelt kérdés

2 éve terveztük a babát h szeretnénk és mire el jutottam oda h feladom lám itt van :)

Jövőhét kedden töltöm az 5 hetet de már most érzem h néha hányingerem van kv- t ittam elotte de csak tejjel és már a 3. Napja h rosszul vagyok tőle ha megérzem az illatát.

Marcius 5.én megyek uh ra remélem lesz már a picinek szivhangja :)


2015. febr. 22. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy hányingered van a kávétól? Teljesen normális jelenség. :) Érdekes, hogy én a nesskávét kìvánom, a főzött illatától kivagyok.
2015. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kihagytam h némelyik kaja illatától is ki vagyok most pl az édestől vagyok rosszul és sós ropit eszek. 3 az 1 -bent tudom csak meginni.
2015. febr. 22. 15:26
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Látod, látod, ha előbb "feladod" előbb összejött volna! :D


Szokj hozzá, ez kb 3 hónapig így lesz, vagy ha peched van tovább. Nem beszélve a többi ízlésesen eltitkolt problémáról, amit nem említenek meg a terhességről szóló leírásokban, mert a terhesség egy rózsaszín cukormáz.

Szóval üdv a klubban! Kitartást! Gratulálok! :)

34hkm

2015. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 'normalis' hányingerem 6-7 hetes koromig nem volt de pont a kávét néha 4-5 hetesen is úgy éreztem, hogy mindjárt visszajön. Nem kell erőltetni, ha nem megy akkor nem megy. :)
2015. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem erőltetem :)

Annyira örülök mondjuk meg csak halkan de ha marcius 5.-én a picinek lesz szivhangja már akkor tudom h nem feleslegesen volt ez a 2 év :)

2015. febr. 22. 16:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Úgy látszik nagyon fáj az igazság... Bocs, hogy őszinte vagyok!

34hkm

2015. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, bizony,nekem is így volt! Kb. 9 hetes terhes voltam , amikor végre tudtam enni egy normális adagot ebédre, addig csak falatokat, és mindentől émelyegtem! Utána már csak ritkábban jött elő, inkább csak erős szagokra.

Sok boldogságot! :)


Utolsó válaszoló! SZerintem valamit félreértettél/olvastál!

2015. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, azert pontoztak le.

34hkm

2015. febr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is március 5-én megyek!!! :) én is azt remélem, hogy lesz már szívhang :) különben nekem egyelőre semmi ilyesmi tünet. Inkább a melleim fájnak és a hasam szurkál, esténként mensi szerű görcsök.
2015. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


4-5 hetesen nem tudtam meginni a kávét, most 9 hetesen már igen. Nekem igényem is mert mindig alacsony volt a vérnyomásom, most főleg szédelgek és olyankor jobb, ha iszok egy kicsit.

Szóval a kávéundor sem biztos hogy sokáig tart.



Ja amúgy március 5-én ha középidőben fogant a baba, valószínűleg lesz szívhangja. :)

2015. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!