Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor éreztétek először a...

Mikor éreztétek először a baba csuklását?

Figyelt kérdés

Második baba de nem tudom eldönteni mit csinál épp?

Az alhasamnal érzek valamit... először azt hittem hogy valamit belülről 'rugdos'... de elég sokszor és ütemesen érzem így jutott az eszembe hátha csülök? !


2015. febr. 20. 19:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Javitas: Csülök:)= csuklik:))))
2015. febr. 20. 19:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Első és második babám is a 28 héten kezdett csuklani, vagyis innentől éreztem azt a bizonyos ütemes rángást a pocakomban.
2015. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En kb 1 hete erzem, vasarnap leszek 27 hetes. :) Eloszor en sem tudtam, hogy az, par nap elteltevel jottem ra. Aranyos. :)
2015. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem lehet h azt éreztem... ez egy kicsit korai lenne...
2015. febr. 20. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Első gyerekemnél legelőször nagyon korán kb 15-16. héten éreztem. Meg is ijedtem, mert elképzelni sem tudtam, hogy mi lehet, később esett le. Valahogy olyan pózban lehetett, hogy éreztem. Ezek után a 28-30. héttől éreztem rendszeresen a csuklást.
2015. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha úgy érzed hogy csuklik, akkor úgy is van. Végülis ütemesen nem hiszem hogy rugdosna. :)
2015. febr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!