Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok vérezge...

16 hetes terhes vagyok vérezgetek, barnázgatok, 3 hete, már voltam korházba is vele! Ha ez vetélés hány napig, hétig huzodik el? Mi lehet a vége?

Figyelt kérdés
2008. aug. 23. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ennyi idősen már ritka a vetélés, szerintem menj el dokihoz ismét és ha mégis vetélés úgy tudom hogy még visszafordítható, a 12 hetes uh rendben volt minden?
2008. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni! Én is véreztem 13 hetesen kaptam rá gyógyszert sok pihenés és semmi bajunk! Az volt életem egyik legrosszabb élménye de mára tényleg jól vagyunk! Igaz azóta is mindent túl reagálok és néha meg ilyedek. Pihenj sokat és menj el orvoshoz megint, már elég nagya baba. Sokan véreztek a terhességük alatt és egészséges babájuk született! 26 hetes kismama.
2008. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen rendbe volt minden 2 helyen is nézettem,a kötelezön, meg magánon is voltam,3hete kezdte tartott 5-6napig aztán abba hagyta most szerda ota megint,barna aztán vérzés aztán megint barna,ce idegileg nem könnyu,hol a hasam fáj,tegnap ota meg a derekam is hozzá jön az is fáj,pihenek sokat fekszem szinte egész nap
2008. aug. 23. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Vetélés ilyen korban már nincs, csak magzatelhalás. De ha attól megnyugszol, akkor menj el UH-ra 2 naponta. Nekem volt egy ismerősöm, aki a 6. héttől a 12. hétig folyamatosan vérzett, barnázott. Állandóan feküdnie kellett, és 2 naponta nézték Uh-n. Ma már 20 hetes terhes, és a 12. héten megszűntek a vérzései. A baba pedig egészséges és gyönyörű. :)
2008. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!