Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen gyakran...

Terhesség alatt milyen gyakran szeretkeztetek?

Figyelt kérdés
Közel 7 hónapos vagyok, sokszor vágyom a szeretkezésre, de férjem mindig azzal a kifogással jön, hogy árt a gyereknek, ne zavarjuk. Már jópár cikket elolvastam neki arról, h még lehet, ne aggódjon, de ő mégis eltaszit, alig 2-3x akarja havonta. Az elején nekem nem volt kedvem, de most már úgy érzem minden rendben lenne még pár hétig, nem? Mit mondjak még neki, ti mit tanácsolnátok? Több közelségre vágyom...
2010. febr. 12. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi kb hetente, néha hetente kétszer. Ennyi mindkettőnknek elég. Az én férjem szerencsére nem ilyen ijedős, és nagyon jólesik, hogy bálnaként is kíván engem. Csak a méhszájam izgatja, ahhoz nem szeretne hozáérni, így nagyon vigyáz, hogy ne legyen mély behatolás.


Annál több az előjáték. Mióta terhes vagyok, mennyiségileg ritkább ugyan a szex, de minőségileg sokkal jobb lett.

2010. febr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 31 hetes vagyok.
2010. febr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az megint lemaradt, hogy én azt mondanám: most hasznáélja ki a lehetőséget, mert most még odabent van a gyerek: nem pisis, nem kakis, nem sír, nem kell szoptatni, nem ugráltatja az anyját napi 24 órában. Ez a maradék pár hét az utolsó lehetősége kb 18 évig, hogy anélkül szeretkezhettek, hogy valaki bármikor megzavarhatna benneteket.
2010. febr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hetente2-3,de van hogy naponta többször is. Attól függ milyen állapotban vagyunk. 5 hónapos terhes vagyok.
2010. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt gond a 34. hétig,kb.heti 3-4 alkalom,viszont utána már én nem akartam,kényelmetlen volt a nagy hasam miatt,pedig kívánom a szexet,sokszor éjjel is ezzel álmodom,egyenlőre marad a franciázás.
2010. febr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
36+5 hetes vagyok!
2010. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

De irigyellek titeket! Az első gyereknél, ahogy megtudtuk, hogy jön, apa teljesen leállt - féltette a gyereket és zavarta egy "harmadik" jelenléte... :( Szülés után a 3. hónaptól kezdtük újra.

Most a másodiknál a 22. hétig heti 1x, de azóta (30.hét) nem csináltuk, és szerintem már nem is fogjuk. Pedig nagyon kívánom az összebújást, viszont megértem az ő hozzáállását is. Nem erőltetem, megoldom máshogy ;) Majd szülés után bepótoljuk!

2010. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi havonta egyszer!:(

Egyáltalán nem kívánom a szexet...remélem ez szülés után megváltozik!

27h terhes

2010. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!