Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos kismamák! Ti szeretke...

Lombikos kismamák! Ti szeretkeztetek terhesség alatt? Hányadik héten?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi nem szeretkeztünk, mert "ezzel" nem kockáztattuk a terhességet, ha már olyan nehezen jött össze. Mégis levált mindkét terhességemnél a méhlepény. Igazából ezt a nőgyógyászoddal beszéld meg, hogy ő mit mond. Ha veszélyeztetett terhes vagy, szerintem el fog tőle tiltani.
2011. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még nincs nőgyógyászom, a meddőségis dokim tiltotta (a 12. hétig tartozunk elvileg hozzá). 14. héten megyek másik dokihoz, majd megkérdezem.
2011. jan. 10. 10:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Problémamantes terhességnél semmi akadálya, nekünk tán az elején se tiltották, de azért az elején nem szexeltünk behatolással, csak mikor már tuti volt a terhesség (3. héttől a beültetés után).
2011. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Aha, köszi :-) Nekem sem volt eddig semmi problémám, szerencsére tegnap óta sem volt barnázás, vérzés. Nem volt behatolás nálunk se még. De én hallottam olyat is, h az orgazmus jó a babának :-) Na, azt hiszem, mot mégis szünet lesz és a 14. héten visszatérünk a kérdésre.

Írjatok még, lombikos kismamák!

2011. jan. 10. 10:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk sem volt semmi szövődmény és probléma, de ennek ellenére az első harmadot kihagytuk. 13. héttől szeretkezünk és azóta is ezt tesszük, szerencsére nem volt belőle gond.

Jó egészséget

37 hetes lombikos km

2011. jan. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2011. jan. 10. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!