Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen + vas készítményt...

Milyen + vas készítményt szedsz terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Hányadik héttől,milyen adagolásban,és így milyenek a vérképek?
2010. febr. 12. 07:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm.nekem a 12.heti vérvételkor még tökéletes volt a vérképem,most enyhén vashiányos vagyok(24.heti)pedig a kezdetektől szedem az elevitet(már a tervezéstől) és amint + lett a tesztem szedtem neo ferro folgammát napi 1x.amikor az elfogyott maltofert szedtem(1doboz).ezek megmaradtak az előző terhességemből(10hónapos volt a fiam,mikor újra terhes lettem).azóta a DM saját márkás vas tablettáját szedtem.Napi 1x.
2010. febr. 12. 15:37
 12/15 anonim válasza:
100%

Nekem is írtak fel neo ferrot, de olyan szorulásom lett tőle, hogy csak na és az aranyérral is szenvedtem. Ezért abbahagytam, de az eredményeim miatt kellett szednem valamit, ezért elkezdtem Hipp Natalt inni. Azóta a vérképem teljesen szuper lett, és már nem szenvedek a WC-n sem!

37 hetes kismama

2010. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
7.héten derült ki h vérszegény vagyok,azóta szedem a neo ferro folgammát,napi 2*1-et.aztán 24 hetesen néztek vérképet,na hát akkor már rosszabb volt a vérképem mint az elején,pedig szedem a gyógyszert rá.felemelték az adagomat 3*1-re,3 hét múlva megint lesz vérkép nézés,és ha addigra sem javul vagy rosszabbodik akkor vénás injekcióban fogom kapni a vasat.
2010. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Vilcsianyuja ***** válasza:
nekem a doki rutinból írta fel a neoferrofolgammát (napi 2*1) meg a vigantolt (heti 3*1 csepp) 23 hetesen. akkor még ugye csak a 12 hetes vérkép volt meg, azon a határérték felett volt a vasam... egyébként a 24 hetes vérképemen már visszament a normál tartomány alsó határára. mindegy, csak szedjem. azóta is szedem, szoptatósoknak a háziorvosom kérdés nélkül felírja. amúgy tényleg székletfogó nálam is...
2010. febr. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nálam a maltofer fol,és a Dm saját vitaminján kívül mindegyik szorulást okozott.
2010. febr. 13. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!