Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is tapasztalt ilyen...

Más is tapasztalt ilyen zsibbadást a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

ha az oldalamon fekszem,pillanatok alatt bezsibbad a combom.Ha hanyatt fekszem,kicsit jobb,de akkor meg feszül.A doki magnéziumot javasolt-bár hozzá tette,hogy nem bizonyított hogy használ.

Nagyjából úgy tudnám leírni az érzést,hogy a combom fölső felétől úgy 10cmre beforrósodik és zsibbad az egész.

Mit tudok a magnéziumon kívül tenni ellene?

25+3hetes vagyok


2010. febr. 11. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Magnézium, kalcium, tornáztatás (lábfejkörzés), helyzetváltoztatások, séta.

Egyébként nem ártalmas, csak kellemetlen jelenség. Én kézfejben tapasztalom a terhesség elejétől kezdve.

2010. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb. ennyi időssen jött elő, pedig végig szedtem magne b6-ot 3*2!!! Egy idő után megszoktam, nem volt mit tenni, a szülés utáni éjszakán már nem is jött elő!!! Kitartás, ez egy kicsit az esti műszak előzetese :)
2010. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott, először csak az egyik combom csinálta, ha rajta feküdtem, de már a másik is. Azon kívül, hogy felkelek, megmozgatom és a másik oldalamra fekszem vissza, nem tudom mit lehetne tenni vele. Én szedtem a mgot, nem használt. A férjem beilyesztett, nehogy trobozis legyen, de se nem lila, se nem piros, és csak fekvő helyzetben jön elő...
2010. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a felül levő is csinálja, próbálj párnát tenni a két térded közé.
2010. febr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

az az érdekes,hogy az 1.babámmal ilyen nem volt.én is 1x a trombózisra(visszerekre) gondoltam,de nekem sem látszik se pirosság,se duzzanat.Igen,először csak akkor csinálta,ha azon az oldalamon feküdtem.Hiába masszírozom,tornáztatom...az a "dühítő",hogy a 15 és fél hónapos fiam mostanában szörnyen rosszul alszik(fogzik) és így mindig föl kell kelni hozzá.Így mire tőle visszaaludnák,kelt a lábam :-( Hamarosan (ha így folytatódik) veszek egy szoptatós párnát és mese nincs alátámasztott lábakkal alszom majd.

köszönöm a válaszokat

2010. febr. 12. 07:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is zsibbad a lábam éjjelente.A Magnerotot eszem,állítólag abban van a legtöbb magnézium!
2010. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!