Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Schüssler sókkal tapasztalt...

Schüssler sókkal tapasztalt terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Volt aki nem szedett semmilyen kismamavitamint - elevitet stb - csak a schüssler sókat? Tud valaki olyan homeopatias orvost, aki tud pontos felvilágosítást adni?
2010. nov. 12. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én szedem 3 napja.A védőnőm javasolta,mert elég kemény szokott lenni a pocakom és a magnézium nem elég.Azóta sokkal jobb és bátran szedhetik kismamik.Mondjuk lehet attól is függ hány hetes vagy?Kérdezd meg az orvosod vagy a védőnőt.

28 hetes

2010. nov. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem terhesség alatt szedtem, hanem utána, a szoptatás idején. A srácok is kapnak és eddig megusztuk keményebb megfázásos, vírusos betegség nélkül, pedig bölcsit kezdtünk. Amilyen szkeptikus voltam a homeopátiával kapcsolatban most már szinte mindent azzal gyógyítok. Én csak ajánlani tudom!! Viszont fontos, hogy megfelelő orvoshoz fordulj, aki ért a homeopátiához!
2010. nov. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

a második válaszolót kérdezném, hogy megelőzésre is a schüsslert adod a fiaidnak? a 3-as ferrumot, vagy melyiket?


Én is hiszek a homeopátiában- 5éve nem vagyok hajlandó gyógyzert szedni, amikor egy túlzott antibitikmos kezelés úgy tönkretette az egész emésztőrendszeremet, hogy két év kellett, mire felgyógyultam belőle.

azóta csak homeopátia, most ezek a schüsslerek nagyon megfogtak, csak a környékünkön nem tudok olyan embert vagy gyógyszerészt aki ért hozzá.

Nem tudjátok véletlenül, hol lehet konkrétan érdeklődni ezekről?

köszi

2010. nov. 12. 11:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A második vagyok. Igen a 3-as sót kapják, 3x1et. Nem tudom, hol laksz, de mi pesten járunk a Dr. Torbenkova Nagyezsdához. Budakeszin is rendel. Nagyon képzett és tapasztalt homeopata, szívből ajánlom, bár nem könnyű őt elérni és lehet, hogy sokat kell várni, de megéri.

2010. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!