Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Levetessem a köldökzsinórvért?...

Levetessem a köldökzsinórvért? Szerintetek van értelme, vagyis nálunk már működik az ezzel való gyógyitás?

Figyelt kérdés
Ti hogy álltok ehhez?
2010. febr. 10. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi utánanéztünk, nagyon szimpatikus. Viszont. 18 évig őrizgetik, majd utána évenként kb. 200 ezer Ft az, hogy tovább őrizzék ennyit kell fizetni. Elbizonytalanodtam.
2010. febr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Minket lebeszélt a nőgyógyász, aki genetikus is!!!

Betegséget is ugyan úgy megkaphatja a kezelt beteg az őssejtekkel.(daganatos,vérnyomás,cukor,immun stb)

A mai napig nem tudják leszűrni, hogy maga az őssejt milyen betegségeket tartalmaz vagy hordoz.

Azt is mondta, hogy pár éven belűl a saját őssejtbeültetés sokkal hatásosabb lessz, mint ez a fajta eljárás!!

Ő, mármint a nőgyógyász a saját gyermekei köldök vérét nem vetette le. Jó bisnis eggyeseknek!

Van a barátaim között nagyon beteg gyerek sajnos, levették "anno" a köldökvért és mégsem tudnak vele mit kezdeni.

Persze, nézz utána rengeteg helyen lehet olvasni ezzel kapcsolatban, aztán el tudod dönteni!

2010. febr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az en dokim a sajatjainal is levetette! A sejtbankot tudom ajanlani, o is ott vetette le es azt mondta, hogy nagyon korrekt csapat. Ok 20 evig taroljak, annak most fogok utanajarni, hogy utana mennyi a tarolas. Itt van redzlet fizetes is, persze nem olcso, de nekem azt mondta a doki, hogy hatalmas lehetosegek vannak benne mar most ( gondolj bele, ha netan leukemias lesz a gyerek, ez segithet), es a sok sok ev alatt meg rengeteget fog fejlodni. En ugy dontottem levetetem, mert utalnam magam, ha kesobb a gyerekem beteg lenne es kiderulne, hogy ezzel segithettem volna... 29 hetes km
2010. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az évi tárolás nem olyan vészes, legalábbis nálunk, 49 euro, a levétel 824 euro.

Csak én is úgy vagyok vele, hogy nálunk ezt még nem használják a gyakorlatban, nem? Hisz ha valakinek szüksége van őssejtterápiára akkor kinába utaznak. Vagy rosszul tudom?

2010. febr. 11. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!